Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha túl rövid időre tettem a...

Ha túl rövid időre tettem a tesztcsikot a vizeletbe, akkor mutathat fals eredményt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól biztos hogy nem kapsz fals eredményt.Sőt ha nem hagytad bent elég ideig akkor még talán a controll csík se jön ki.
2012. szept. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor vettem ki,mikor elkezdett pirosodni.Utána csak 1csik maradt.Akkor megnyugodhatok,hogy nem vagyok terhes?Soha nem használtam még ilyen tesztet,ezért merült fel bennem a kérdés,hogy nem-e azért lett negativ,mert nem hagytam benne elég ideig.Szóval,akkor ha nem lenne egy csik sem rajta,akkor jelentené,hogy rövid ideig volt a pisiben?
2012. szept. 25. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ha kijött a controll csík az azt jelenti hogy működött a teszt.Tehát ha csak 1 csík jött ki akkor nem vagy terhes.

De ha késik akkor csinálhatsz egy másik fajtát reggeli elsőből.

2012. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Pár napja már csináltam egyet,az is negativ lett,csak azóta is hányingerem van.A mai is negativ.Lehet már bebeszélem magamnak,mert állandóan ezen jár az eszem...
2012. szept. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!