Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vérzek? Félek.

Miért vérzek? Félek.

Figyelt kérdés
Már 1 ideje próbálkozunk a párommal baba projekt ügyben, de ma este azt vettük észre hogy vérzek. Pedig okt. 2-án kell megjönnie, mondjuk az feltünt hogy már egy jó pár napja fáj a petefészkem vagy ovu fájdalmam van de semmi mást. Mitől lehet? Mi bajom?

2012. szept. 25. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet beágyazódásos vérzés?

Mennyire vérzel, mert ha nagyon és darabos akkor sajna lehet vetélés:(

2012. szept. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem. Csak kicsit és nagyon fáj a hasam ma reggel :(

Ha a beágyazódástól van akkor az meddig tart? És az jelentkezhet már most?

2012. szept. 26. 09:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt akár én is írhattam volna mert én is így vagyok. Mi is babával próbálkozunk. Nekem szeptember 16-án megjött a menstruációm, tartott 5 napig, majd elmúlt. nap múlva elkezdtem vérezni. Nem tudom mi ez, de én elmentem nőgyógyászhoz. Csinált hüvelyi ultrahangot azt mondta nem lát semmi próblémát, se ciszta semmi. Középidős vérzésnek is túl korai még, meg vetélés sem történt. Nekem Rutascorbint javasolt gyógyszertárban recept nélkül kapható. Azt kezdtem el tegnap szedni,azt mondta ettől el kell hogy múljon. Eddig még nem múlt el, gondolom kell neki egy kis idő.
2012. szept. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
bocsi 4 nap múlva ez kimaradt
2012. szept. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!