Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az orvos észre vette volna ha...

Az orvos észre vette volna ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
junius 17.-én volt az együtt lét. Multhéten pénteken teszteltem negativat. menses késik egy hete. Holnap vissza kell mennem. Szerintetek? a doki azt mondta nem valószinű. nem lehet az hogy korán mentem?
2009. aug. 3. 10:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges mert nekem sem látta,azt mondta nem vagyok az,de visszamentem és kiderült,hogy 6 hetes voltam.Akkor már látott valami picikét.
2009. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és uh volt neked? én kérjem hogy csináljon? valaki tud biztatni egy picit? :)
2009. aug. 3. 10:32
 3/13 A kérdező kommentje:
utolsó mensim juni 26.-án kezdődött. azóta semmi.
2009. aug. 3. 10:32
 4/13 anonim ***** válasza:
hüvalyi uh- n vette észre,nyugi semmi sem lehetetlen én 9 hónapig nem menstruáltam és úgy lettem terhes,vizsgáltasd ki magad alaposan
2009. aug. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Persze lehetséges. Főleg ha később volt peteérésed. Tesztelj mégegyet, már ki kell mutatnia a babát.

Drukkolok hogy baba legyen! Majd írj holnap mi volt!

2009. aug. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
megirom mi lett. de annak az eredményére várni kell nem? ha holnap adom le a vizeletem.
2009. aug. 3. 10:51
 7/13 anonim ***** válasza:
a hüvelyi uh eredménye rögtön meg van, nekem is egyből megvolt.
2009. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
és hüvelyi uh-t kérhetek holnap? vagy az hogy működik? azt milyen esetben végzik el? a hasam is fel van puffadva, és fáj is. egy hete mintha meg akarna jönni, ugy fáj. azt nem értem még, hogy a kalkulátor szerint 5 hetes vagyok az utolsó mensitől számitva. de ha 17.-én voltunk geyütt, akkor nem lehet 5 hetes. és azt a doki észre vette volna már. nem rég kellett neki beágyazódnia ha 17.-től nézzük
2009. aug. 3. 13:09
 9/13 anonim ***** válasza:

A terhességet az utolsó mensi első napjától számolja a doki és a kalkulátorok is. Így ha valóban terhes vagy akkor 5 hét és 4 napos vagy!

Bár illene egy tesztnek már pozitívat mutatnia. Vegyél egyet holnap! Jó tanács: Ébredéskor azonnal (még az ágyban)mérd meg a hőmérsékleted (nyelv alatt)! A terheseknek 37 fok körül szokott lenni!

2009. aug. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen lehet kérni, anno én is kértem mikor megerőszakoltak..

mondtam hogy félek hogy terhes vagyok(késett is 3hetet a mensim, gondolom az idegtől..).

Minden egyéb nélkül megcsinálták.

2009. aug. 4. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!