Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Várjak még, vagy a jövő hét...

Várjak még, vagy a jövő hét folyamán menjek el nőgyógyászhoz, esetleg vegyek teszet?

Figyelt kérdés
15-én voltam együtt a barátommal és most pénteken kellett volna megjönnie. A mellbimbóm kb két napja érzékeny és duzzadt a mellem(mensi előtt is mindig szokott). Még soha nem voltam dokinál és félek elmenni. Vegyek inkább egy tesztet a jövő héten, vagy várjak még? Máskor is késett már ennyit, sőt még többet is, de mostfélek. Mielőtt még megkapom, hogy védekezni kéne almondom, hogy használtunk gumit.
2012. szept. 29. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha használtatok gumit végig, akkor nem valószínű, hogy terhes vagy. Azért vehetsz egy tesztet, ha pedig továbbra is késik menj orvoshoz.

Egyébként is, ha már szexuális életet élsz jó lenne, ha rendszeresen (mondjuk évente) elmennél orvoshoz. Nem kell tőle félni.

2012. szept. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagy szépen köszönöm a válaszod :)

2012. szept. 29. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:

Tehát jól értem, hogy tegnap kellett volna megjönnie?! Ez szerintem még bőven belefér. Szerintem a mell érzékenység is inkább a menstruációt jelzi ha védekeztetek, és tudod, hogy rendben is volt...

Pár napos csúszás bárkinél, bármikor, bármi miatt előfordulhat, például a stressz miatt is, úgyhogy inkább próbálj megnyugodni!

Ha még mondjuk hétfőn sincsen semmi jel, én akkor csinálnék tesztet, és majd meglátod.

Egyébként a dokiról annyit, hogy mivel szexuálisan aktív vagy, azért évente 1x illik elmenni egy szűrésre...de ezt csak zárójelben mondom :)

2012. szept. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Először tesztet vegyél, az orvos még úgy se lát semmit, ha esetleg terhes vagy. Bár ha normálisan használtátok a gumit, akkor jó eséllyel nem vagy terhes.

De mondjuk rendszeres szexuális élet mellett nem ártana legalább szűrésre elmenni néha...

2012. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
bocsánat nem most péntek, hanem múlt hét péntek (21.)
2012. szept. 29. 22:53
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor viszont vegyél egy tesztet mihamarabb, és ha negatív, akkor legalább megnyugszol, ha meg pozitív, akkor úgyis doki...
2012. szept. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Remélem nem vagy az...

én is tettem fel kérdést :p

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..

2012. szept. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
59%

Mindkettőtök kérdését elolvastam, szerintem nyugodjatok meg, nem lesz itt semmi baj. :)

Én pont ilyen helyzetben voltam, miután először voltunk együtt a barátommal. Máskor is késett már, sőt általában késett, akkor mégis borzasztóan kiborultam tőle.

Úgyhogy tudom min mentek most át, de nyugalom. Védekeztetek is, a melled is azért feszül, mert meg fog jönni.

2012. szept. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én válaszoltam a 7-es kérdésére is.Egyszerre az jutott eszembe hogy az ő barátnője vagy.

Tesztelj!De ha amúgy is rendszertelen akkor bizony el kéne menni dokihoz.Nem fog megenni.

2012. szept. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy.

Orvoshoz viszont már nagyon ideje lenne elmenni, ha szexuális életet élsz!!!!!!

2012. szept. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!