Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem sikerült. Természet...

Megint nem sikerült. Természetgyógyászat segíthet? Hogy bírjam tovább?

Figyelt kérdés
Ma is nega teszt az eredmény...Már teljesen eluralkodott rajtam a depresszió, tönkreteszem magamat is és a környezetemben élőket, elsősorban a férjemet. Eddig jól viseltem a sikertelenséget, de már nem bírom tovább mi lehet a baj....vizsgálatok rendben, azt ne mondjátok.
2012. szept. 30. 18:17
1 2
 11/17 Alexandra8803 ***** válasza:
Próbáld ki az Aviva tornát! Állítólag tényleg használ!
2012. okt. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a kineziológiát! Én most voltam, bár nálam vannak szervi okok is. Én ezt amit te is érzel augusztusban éreztem, mert volt egy lombikunk, ami sajnos nem sikerült. És elmentem kizeiológushoz és most úgy érezem, hogy rendbe tett. És már kevésbbé idegesen vágok bele a fagyibaba beültetésbe.
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Minden vizsgálaton voltunk, a hormonjaim jók, a férjem lelete is jó, nem vagyok pcos, sem IR-es, sem semmi szervi bajom nincs. Aviva tornázom, méhpempőt ettem , gondoltam én is a gynevac kúrára, de lebeszéltem magam, szóval egy természetgyógyász ismerősöm mondta, hogy tudna segíteni, csak még soha nem voltam ilyesmin...de mit veszíthetek?
2012. okt. 1. 21:15
 14/17 A kérdező kommentje:
A múltkor olyan progi leletem volt, hogy ikrek is lehettek volna belőle, és mindent megteszünk a párommal, kétnaponkénti együttlét, mi kell még?
2012. okt. 1. 21:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező, azóta nem lettél várandós? Én is 34 vagyok, 8 hónapja próbálkozunk, sikertelenül:( Idegesít egyre jobban. Most kezdtem dokzni, hormonvizsgálat eredményét várom. Veled mi újság azóta?
2013. febr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NevoBP válasza:
szia! ugy hiszem, aminek nem kell megtortennie az nem is fog megtortenni. valoszinuleg a fontiek akarjak igy hogy ne legyen koztetek meg egy harmadik szemely. a termeszetgyogyaszat ugyebar kezratetes gyogyitas, a te eseted azonban ez nem feltetlenul betegseg. az elottem szolok jol mondjak, hog. minnel gorcsosebben akarsz valamit annal nehezebben kapod meg. ettol fuggetlenul meg lehet probalni a termeszetgyogyaszatot, es kerni egy csakratisztitast es auratisztitast. ezt kovetoen jobb lesz a kozerzeted, felfrissulsz, kezeles alatt lehet hogy sirsz vagy lehet hogy nevetsz. de figyelj aztan, hogy ne stresszeld magad frleslegesen. minden jot.
2014. jan. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! 15ös vagyok. 16 hónap próbálkozás után sikerült!!! 17. hónapban már nem jött meg. Ma vok 7 hetes
2014. jan. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!