Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most mi ez a két tea amit...

Most mi ez a két tea amit fogyasztani érdemes a teherbeesés elösegítéséhez?

Figyelt kérdés
Olvastam 2 féléröl is,csak azt nem tudom melyik mikor fogyasztandó.Melyik van ovu elött,és melyik van azután.

2012. okt. 1. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Cickafarkfu: ahogy a mensid elmulik onnantol iszod a peteeresig+ meg 1-2 napot, hogy megrepedjen szepen a tuszo, ez a tea segit neki

Palastfu: ovu utan mig nem tesztelsz pozitivat, vagy mig meg nem jon. Ha megjon, akkor abbahagyod es mensi utan folytatod a cickat, ha szeretned.

Ha viszont pozit teszteltel, akkor lehet a 12. hetig inni. Artani nem artasz vele, segiti a sargatest hormon mukodeset:) en is ittam volna vegig, de a 7. hettol a hanyinger mar nem engedte :))

Szerezz be egy ovutesztet, mondjuk a vatran, 25-30 db kb. 2500 ft. Evvel biztosan tudni fogod mikor van ovud! Nekem is igy sikerult a 25. ciklusnapomon fogant a kislanyunk, es ezekkel a teakkal!!:)))

28 hetes kismami

2012. okt. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) most nagyon rajtavagyunk a témán :)
2012. okt. 3. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!