Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan akinek átjárhatósági...

Van olyan akinek átjárhatósági rtg vizsgálaton vékony petevezetőket állapítottak meg? Sikerült így baba hogyan mennyi idő elteltével?

Figyelt kérdés
2012. okt. 2. 01:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem volt semmi ilyen, de úgy tudom, van rá kezelési lehetőség. De amúgy így is összejöhet, csak sokkal nehezebben.
2013. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szia köszönöm válaszoltál.Azóta is járok utána a dolgoknak miért,mitől?Hsg.vizsgálat diagnózisa:vékony petevezetők/gracilisak/kissé merevek-rugalmatlanok.Több orvos véleményét kértem,laparral nem nagyon segíthető.Ha a petevezetőkben történik a megtermékenyülés félő a méhenkívüli terhesség veszélye.Így születtem?Édesanyámnak én első szülött gyermeke vagyok,aztán lett öcsém elsőre sikerültünk.Első gyerekünk 6éves,egészséges gondok nem voltak.1éve nem sikerül a kistesóka.Megváltozott a szervezetem?még mellé a pct:pozitív nem jutnak fel a spermiumok.Ma megyek uh.ra inszem.-re készülünk a napokban lesz.Írjatok osszátok meg történeteiteket,segítsünk egymásnak.Üdv:Zs
2013. jan. 15. 08:03
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen lehetőséget hallottál,tudnál segíteni?
2013. jan. 15. 08:05
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én is csak a laparról olvastam... :( De nézz utána, mert lehet, hogy mégis lehet gyereked, aki nem méhen kívül tapad meg! De mivel nekem semmi ilyen nem volt, nem értek annyira hozzá, olvasgass utána!
2013. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szia.Abban bízunk,reménykedünk h.ez esetleg nem így van ez a vékony petevezetők.A doki figyelembe veszi,úgy számolná ki vmik nap lesz az első inszemünk h.megfelelő idő pontot h.jól alakuljanak a dolgok.Köszönöm válaszoltál.
2013. jan. 15. 21:09
 6/12 anonim ***** válasza:

Nincs mit köszönnöd, sajnálom, hog nem tudtam segíteni! :(

De bízunk benne, hogy minden rendben lesz!!! Gondolok majd Rád! És kérlek, írd majd meg, mi lett!

2013. jan. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál nekem és érdekel a siker történetem.Örömmel jelentem az első inszeminációnk sikerült!

Ciklus 37.napján hétfőn hcg.1223,40mU/ml

remélhetőleg jól,jó helyen növekszik babszikánk 2-3 múlva uh.mell feszülés van,hőm fent egyenlőre nem látogat róka-koma csak elkerül.Kisfiúnk foganása után emlékszem egyszer öklendeztem vissza a reggeli kv.-t nem hánytam.Viszont azon aggódom h.a duphastontól kicsi nyálkás barnás cucc van pipiléskor a wc-papíron.Doki szerint nem kell aggódni.Állandóan fokhagymás libazsíros-vajas pirítóst kívánom és azt eszem.Érdekes a kedvencem a gyümi joghurtok,kefírek most undorodom nem kívánom a tejtermékeket.Jó egészséget!NAgy ölelés puszi

2013. febr. 12. 20:38
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon-nagyon...... örülök, hogy sikerült!!! :):):) Gratulálok! Jaj, de jó volt olvasni! Neked is nagy ölelés! :)

A barnázás miatt pihenj nagyon sokat, próbálj minél többet feküdni, és szerintem, ha lehet a gyógyszered mellett, szedj Magnéziumot! (De ezt lehet, hogy jobb, ha megbeszéled az orvosoddal is...)

Még egyszer gratulálok! És nagyon köszönöm, hogy megosztottad velem ezt a fantasztikus hírt! :):)

Jó babavárást, egészséges okos babát kívánok! :)

2013. febr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szia Köszönöm a gratulációt,és a jó kívánságokat!és gondoltál rám így ismeretlenül.Nagyon fura a világ én mi egy olyan család vagyunk hogy akivel találkozunk ismerős,csoporttárs szülei oviban mindig mindenkit megkérdezek hogy vagytok stb.Ismerősünk el voltak szállva a kisfiúnktól úgy szerette 5.lombik sikerült nekik megtudta várandós képzeld el,el volt repülve maguktól,jó persze szívemből örültünk de ők meg sem kérdezték és ti?mennyit nőtt ez a gyermek semmi nagyot csalódtam.Sajnos el van mindenki magának.Azt gondolnám hogy szeretetből beszéltem arról hogy hála lejárt az autó hitelünk másnap szemét láda lettem.Sajnos ez van.Ezért nincs és nem is kell barátnő,barát van egy régi osztálytársam időnkét oda-vissza meglátogatjuk egymást játszanak a gyerekek távolság tartóak vagyunk most már.

Szedem az elevitet+magnéziumot+duphastont.Cickó feszülés van.Márc.4én megyünk uh.ra reméljük jól és jó helyen növekszik babócánk.Te csak úgy véletlenül hozzászóltál a kérdésemhez?Van családod?Köszi puszi

2013. febr. 16. 17:30
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne legyél így elkeseredve! :( Sajnos a mai világban ilyenek az emberek, nem érdekli őket a másik, csak a maguk dolgaival foglalkoznak... :( De azért ne légy egyedül!!! Vannak azért olyanok akik normálisak! Barátra szüksége van az embernek! (Márcsak ezért is, hogy ezeket elpanaszkodja... :)) Fel a fejjel! Próbálj inkább nem annyira bezárkózni, nyiss, és aki bánt, vagy nem törődik Veled, azzal többet ne foglalkozz, de fogsz Te is találni barátot!!! Meg egyébként velem akármikor beszélgethetsz, szívesen dumálok veled, esetleg ha kell, és tudok :), válaszolok a kérdéseidre!

Most néztem meg, hogy Te egyébként 3 hónapja tetted föl a kérdést, én meg most olvastam... :S :) Nem is vettem észre, hogy ilyen régi... :) Én csak jan.-ban regisztráltam. Egyébként láttam, hogy nem válaszolt semmi, és gondoltam, hogy ha nem is tudok annyira érdemben választ adni, ha csak valamit írok, jól eshet, mert nekem is volt, hogy nem válaszoltak semmit a kérdésemre, és kicsit rosszul esik az embernek...

Továbbra is nagyon örülök a babátoknak. Biztos eljutott a "helyére" :), hogy jó helyen növekszik, meglátod majd, minden rendben lesz! :) Csak pihenj tényleg sokat! (A barnázgatás miatt pláne!) Egyébként az megszűnt már? Vagy van még? Milyen mennyiségben? Tényleg vigyázz vele, inkább feküdj sokat a 12. hétig mindenképp!

Kérdezted, hogy nekem van-e családom. Igen. :) Van egy lassan 9 hónapos babám, és lassan tervezzük a férjemmel a kistesót, de még lehet, hogy nincs peteérésem... :S (Szoptatok még javában...) Majd meglátjuk! Remélem, mégis van, és sikerülni fog. Hőmérőzöm, és eddig még nem volt, de mivel még nem is akar megjönni, akármikor lehet...

Képzeld, használtam LH teszteket, de csak egy bizonyos szintig erősödött a csík, sose volt pozitív, aztán mostanság, néhány napja (2-3) elkezdett halványodni. Pedig a hőmérsékletem szerint még nem volt peteérésem, de hát hátha kiderül a napokban, hogy pont most van... :) Reménykedem! :) A nyák és a méhszáj ezt mutatták eddig... Na, mindegy.

Egyébként ha szeretnél, nyugodtan írj privit! És ha kérdésed van, akkor is, hátha véletlenül tudom a választ... (Bár Te tapasztaltabb vagy... :)) És nagyon-nagyon vigyázz magatokra!!! :) Puszi!

2013. febr. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!