Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, hosszu...

8 hetes terhes vagyok, hosszu probálkozás után végre összejött a baba, most meg attol félek, hogy elmegy! Hogyan nyugtasam magam?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hat ezezn minden normalis ember atesett szerintem.Mindig van amiert izgulunk,de a dokim is megmondta hogy abbol csak rossz sul ki, hisz nagy eselye a vetelesnek ha idegeskedsz..Na jo..gondolom azert nem vagy annyira ki ideggel!Menj nagyokat setalni,most szep ido is van,legallabb is nalunk :-)s hodd el hamar eltelik ez az ido.En is igazabol 12 hetesen nyugodtam meg.Attol se ilyedj meg hogy elmulnak a tunetek,amig nem gorcsol iszonyatosan a hasad es nem verzel addig nincs baj!!Boldog babavarast!!
2008. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy ha stresszeled magad, az nem jó a babának, azzal rontsz ha aggódsz! Örülj összejött, más nem számít egyél boldog, és jó lesz mindkettőtöknek!!! :) Jó babavárást!!!
2008. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszike!
2008. jún. 9. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon átérzem a helyzetedet!!!!

Én is nagyon nehezen estem teherbe, most 7 hetes terhes vagyok.

Egyszerűen megbeszéltem magammal, hogy nem kell idegeskedni. Ha el akar menni, akkor el kell engedni, nem lenne egészséges. De bizakodó vagyok, és mindig azt kérdezem magamtól, hogy miért menne el???

Próbálom kiélvezni minden pillanatát.

2008. jún. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is átérzem a félelmed! Én 9 évet vártam a picire, hogy összejöjjön. Most a 28. hétben vagyok! :-))

Ne gondolj mindig rossz dolgokra, csak is jóra! Minden rendben lesz hidd el! Azzal, hogy idegeskedsz ártasz!

CSAK POZITÍVAN!!!!


Boldog babavárást!!!!

2008. jún. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia !

Én is rengeteget őrlöm magam,pedig tudom,hogy nem szabad és felesleges is!Csakhát....nem túl egyszerű:)Én 9 hetes vagyok,eddig minden egyes napon aggódtam valami miatt a picikével kapcsolatban....:( Hjajj....de fel a fejjel és már az is sokat segít,ha olvasol pár nyugtató sort!Nyugtassuk egymást! :)

Sok sikert a babához!!!!

2008. jún. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!