Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit írjak be a ciklusnaptáramb...

Mit írjak be a ciklusnaptáramba, ha a reggeli ovutesztem még negatív volt, de a késő délutáni már erősen pozitív?

Figyelt kérdés
Délután középidős fájdalmat éreztem ezért csináltam meg az ovutesztet még egyszer. A hőm még nem ment fel. Múlt hónapban a reggeli ovutesztem lett erősen pozitív, ott ez nem volt kérdéses, hogy arra a napra mit jelöljek be. Vagy hagyjam reggelre? Persze fogok még akkor is tesztelni.
2012. okt. 5. 21:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak vagytok, eddig esélyem se volt sexelni a férjemmel, mit ne mondjak, nincs valami jó hangulatban :-(. Ráadásul szerinte már úgyis minden a helyén van... De én annyira szeretnék egy kisfiúnak is esélyt adni. Este vendégeket hívtunk :-(... Lehet butaság, de anno amikor a kislányommal teherbe estem akkor olyan gyomorgörcsöm lett a pozitív ovutesztelés előtti napon, most is jelentkezett ez. Na majd 22.én tesztelek először, bár ebben a hónapban csak 2x voltunk akkor együtt. Ez nagyon kevés! köszi nagyon a válaszokat nektek !!!
2012. okt. 6. 18:17
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló 9.! És nektek miért kell várni??? Úgy írtad, hogy sajnos! Gond van??? Nekem a lányom 7 év után sikerült csak... hosszú idő volt mondhatom.
2012. okt. 6. 18:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha már a helyén van, akkor tuti kislány lesz. A lényeg, mogy egészséges legyen :) Sajnálom, hogy napközben nem jött össze a nász.
2012. okt. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Sajnos már alszik... :-(, ebből se lesz már semmi, holnap hazautazunk Magyarországra 10 napra a lányommal, férj nélkül. Addigra már a termékeny időszakomnak is vége :-(. 22.-én tesztelek először, hát csoda lenne ha sikerülne ! sziasztok és köszi nagyon a válaszokat!
2012. okt. 7. 00:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!