Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy valakinek 28...

Létezik, hogy valakinek 28 napos ciklusai vannak és mégsincs peteérése? Honnan tudhatom, hogy nincsen ha nincsen?

Figyelt kérdés
2008. máj. 19. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha ilyen pontosan jön meg mindig,akkor kell lennie peteérésnek.Akiknek nincsen,azoknak a menstruációjukkal is probléma szokott lenni.Biztosat persze csak UH mondhat.
2008. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én is így hallottam, de olvasom lejjebb, hogy a lánynak minden rendben volt, rendesen megjött és mégsem volt peteérése...
2008. máj. 19. 11:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom.Ezzel az erővel nagyon sokunknak nem lehetne peteérése!Én remélem a legjobbakat.Miért aggódsz ezen,van valami problémád?
2008. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugalom...Az egyik ok,ami miatt nem szokott peteérés lenni az a fogyókúra.A szervezeted azt hiszi,hogy éppen ínséges időket élsz,és tudja,hogy nem tudnál kihordani egy gyereket.Nah most ha nem tudnád kihordani,akkor mi a francnak érjen a pete.(Igaz ez esetben hamar megjelennek a gondok a ciklusban is.)

Tehát az egyik amit így látatlanban is megtehetsz,hogy rendszeresen táplálkozol,lehetőleg egészségesen.


De miből gondolod,hogy nincsen?Annak,akinke szinte percre pontosan 28 naposak a ciklusai általában van is peteérése.Csak rendszeres orvosi vizsgálat tudja megmondani,hogy van vagy nincs.

2008. máj. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nincs csak hülye vagyok és olvasgattam :-) Ez volt az első hónap hogy próbálkoztunk, tehát abszolút semmi baj nicns.
2008. máj. 19. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Vegyél ovu tesztet,akkor pontosan tudod mikor van pé-d.

Persze előfordulhat normál mensinél is,hogy nincs egyáltalán,de ez ritka.Uh-al biztosan kimutatható.

De neked még nem kell aggódnod ha csak 1 hónapja próbálkoztok.


Sok sikert,üdv

2008. máj. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!