Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Augúsztusban kétszer volt meg...

Augúsztusban kétszer volt meg a menzeszem, szeptemberben nem volt és most vettem egy tesztet és pozitívat mutat. Attól is mutathat pizitívat ha meg kell jöjjön? A gyógyszerek mennyire folyásólhatják be a teszteket?

Figyelt kérdés

2012. okt. 11. 07:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Hat, az en parom is mindig kivette mielott elment, es ez akkor sem volt maskent mikor a lanyom fogant, 3 evig mukodott, de a lanyunk akkor nagyon jonni akart, igaz mi amugy is terveztuk rovid idon belul, szoval nem is volt kerdes hogy megtartjuk. En a te helyedben meg nem hoznek elhamarkodott donteseket. Ha tenyleg terhes vagy, gondold meg jol, mit akarsz tenni, mert egy abortusz orok eleten at elkiserhet. Mind fizikailag, mind lelkileg. Ne erts felre nem vagyok bigott ab. ellenes, de ha nincs komoly okod ra, pl hogy csak 16 vagy, vagy nincs egyaltalan semmilyen beveteletek munkatok, akkot nem latom okat. Kicsit meselhetnel a hatteredrol ha mar itt tartunk, hatha tobbet tudunk segiteni.
2012. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
21 vagyok és egyetemre járok.Nem szeretnék még gyereket,mert előbb karriert akarok építeni. A párom fiatalabb, mint én és még ő sem szeretne apuka lenni. Igaz én sokszor próbáltam neki elmagyarázni, hogy a kikapós módszer nem a legjobb megoldás,de hát ő úgy volt vele,hpgy bha a haverjainak bevált,akkor neki is befog
2012. okt. 11. 09:05
 13/20 anonim ***** válasza:

Én úgytudom ezek a gyógyszerek nem befolyásolják a teszt eredményességét. De már mondtam ott van a tájékoztatóban, hogy mik azok akik befolyásolhatják.

Elsősszőr menj el orvoshoz aki tényleg megállapítja, hogy valóban babás vagy e. Ha igen akkor ott már jelezheted az orvosnak, hogy nem szeretnéd megtartani. Ő meg elmondja tovább a részleteket.

Kicsit akkor felelőtlenek vagytok, mert ez a megszakításos védekezés csak azoknak a pároknak jók, akik akarnak babát csak még várnának egy kicsit de ha becsúszik akkor az sem baj. Legközelebb rendeen védekezzetek.

2012. okt. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,és én is tisztában vagyok azzal, hogy felelőtlenek voltunk, de most meg van a következménye. Legalább tanulunk ebből.
2012. okt. 11. 09:11
 15/20 anonim ***** válasza:
azért ezt nem kellett volna a párodra hagyni. ha abortuszra kerül sor nem ő fog bent feküdni a műtőben és ébredés után nem ő fogja magát rohadtul érezni!!!!
2012. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 sumergo ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de kizárt, h ezzel a tudatlansággal, helyesírással, és fogalmazással egyetemre jársz! Legalább ne hazudj, ha már hülyeséget csináltál!

No comment.....

Jöhet a lepontozás!

2012. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak dolgok amikre nem hagynám annyiban. Se most se később. Például a védekezés. Az, hogy ő lusta óvszert venni te meg arra, hogy gyógyszert szedjél. Ha meg eü okokból nem szedhetsz fogamzásgátlót akkor meg nem feküdtem volna le vele ameddig egy gumit nem húz. Azért egy abortusz nem egy egyszerű dolog. Annak tűnik de nem egy emberről hallottam aki nagyon erősnek hitte magát és még is megroppant attól, hogy elvetette a babáját. Meg egy pasinak könnyű, hogy majd te mész abortuszra, mert utána nem neki lesz eü problémája.
2012. okt. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az abortusz van hatással egy egész életre fizikailag meg lelkileg, hanem egy GYEREK.
2012. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te nem hogy egyetemre jársz, de úgy HÜLYE vagy ahogy vagy, az első sexnél tisztában kellene lenni a következményekkel, nem hogy egy 21 éves EGYETEMISTÁNAK. Tisztázzuk 2 hetes terhesség amúgy sincs, minimum 4 hetes vagy ha késett a menszeszed, mert a terhesség nem a szex napjától számítják, hanem az utolsó menstruáció első napjától.
2012. okt. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kérdező?
2013. jan. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!