Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek holnap tesztelhete...

Szerintetek holnap tesztelhetek 10-es erősségűvel, ha marad a hőm?

Figyelt kérdés

3. próbálkozásos hónapunk.


[link]



2012. okt. 12. 13:09
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a 15.ciklusnapodon volt ovulációd. Onnan számold inkább a dpo-kat!!!


3 nap múlva tesztelj csak.

2012. okt. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Az hogy lehet? Akkor nem volt hőleesés, én megy úgy tudom, hogy pé előtt leesik a hő. A 15. napomon 36,4 volt, ahogy előtte mindig mensitől kezdve.

Azért köszi a választ, majd meglátom :)

2012. okt. 12. 13:37
 3/36 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy rosszul húzta be, sokan nem tudják, hogy az ovu után egyszer még leeshet a hő. szóval, nem biztos, hogy a 15. napodon volt az ovud. :)

amúgy szép görbe!

2012. okt. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Igen, én is azt olvastam, hogy ovu utáni 2. napon leeshet. 15 azért nem lehet, mert aznap nem esett le, hanem a cover line-on volt. Másik fórumon is dicsérik, és ma érte el a maxot (37 fok) :) Remélem, rendben lesz, nem esik le, és akkor hétvégén tesztelek egyet...
2012. okt. 12. 14:03
 5/36 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nagyon szép a görbéd! Én tuti, tesztelnék holnap a helyedben, még ha a 15. napon is volt a pé-d, akkor is holnap már 9.DPO!!! :) Drukkolok!

27 hkm

2012. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! :) Nagyon aranyos vagy, köszönöm! Viszont ma 36,8-ra csökkent a hőm, és szerintem meg fog jönni. Csináltam egy másik görbét egy másik oldalon, ahol 15.-re húzta be az ovut, szóval igaza volt egyikőtöknek :)

Tegnap este, amikor mosdottam, sajnos lent volt a méhszájam, és nyitva volt (lehet most is), ettől nagyon elkenődtem. Mostmár kivárom a szerdát (akkor kéne nem megjönnie), és ha nem csökken le a hőm, csak akkor tesztelek. Itt van az új görbe:

[link]

2012. okt. 13. 11:03
 7/36 Reménysugár27 válasza:
Kedves Kérdező! Néztem a görbédet, és hasonlat az enyémhez az ovu utáni fázis. Nekem is a legmagasabb 36,7, 36,8 fok szokott lenni. Ma vagyok a 8. DPO-n. Neked nem szokott lenni ovu után kisebb barnázásod? Nekem sárgatest elégtelenséget állapítottak meg, mivel rövid a luteális fázisom, (ovu után 11. napon általában megjön), amit most hormonnal próbálunk helyre hozni, plusz iszom a palástfüvet. Remélem ez segít. Általában már korán pecsételek ovu után, de ebbe a hónapban még "csak" világosbarna volt, de ez már 4-5 napja, bár nagyon kevés, néhány csepp. Nagyon bízom benne, hogy sikerülhet így is. Ne haragudj, hogy írtam, de olyan jó volt olyat látni, aki épp most reménykedik, mint én. :) Egyébként nekünk ez az 5. próbálkozós hónap.
2012. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

kedves kérdező, hogyan hivatkoztad be a görbédet? Nekem nem sikerül soha arról az oldalról behoznom a görbémet.

Leírnád? Köszönöm!

2012. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
A fertilityfriend-esre gondoltam
2012. okt. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Úgy csináltam, hogy amikor kész lett a görbe (mert ma, utólag vittem fel az értékeket), a görbe alatt van egy olyan lehetőség, hogy "Share", arra rámész. Felajánlja, hogy csináld meg a saját oldalad (vagy web page angolul, azt hiszem), ott nem változtattam semmit, csak nyomtam egy "Save"-et, és kaptam egy linket, amit bemásolhatok bárhová :) Remélem, segítettem :)
2012. okt. 13. 21:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!