Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek holnap tesztelhete...

Szerintetek holnap tesztelhetek 10-es erősségűvel, ha marad a hőm?

Figyelt kérdés

3. próbálkozásos hónapunk.


[link]



2012. okt. 12. 13:09
1 2 3 4
 21/36 Reménysugár27 válasza:
Akárhogy nézem nem tudok rájönni miért szebb az én görbém és miért babagyanús??? Mit látsz rajta, amit én nem? :)
2012. okt. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Szia! :) Csatlakoznom kell Hozzád, én is görcsölgettem ma, és délutánra elkezdődött a világosbarna folyásom, szóval nekem is inkább menszi lesz... Ráadásul kb. 20 perce mértem a hőmet (igaz, reggel óta talpon voltam, nagyon fáradt vagyok), és csak 36,4. Kíváncsi vagyok a holnapra, majd írunk egymásnak :) Ja és azért látom szebbnek a Tiédet, mert nekem cikk-cakkos a luteális fázisom, Neked meg szépen emelkedik ;) Szorítok, hogy ne jöjjön meg!
2012. okt. 16. 21:15
 23/36 Reménysugár27 válasza:
:( De kár, hátha azért mégsem lesz belőle menzesz. Szorítok! Én is nem rég mértem a hőmet :) nekem 37,1 volt most, tegnap este meg 37,4. Köszönöm, hogy drukkolsz! Még ha meg is szándékozik nekem jönni, akkor legalább csütörtökig vagy péntekig bírja ki, hogy nem jön meg, mert akkor megnyugodnék, hogy azért használt a gyógyszer és a tea. (hosszabbítani kellene a luteális fázisomat, mert eddig 11. DPO-n megjött,és ez nem egészséges.) Holnap írok, hogy alakul a helyzet! Mindkettőnknek szép "+" t kívánok! ;)
2012. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Szia! :) Háát... én is féltem, hogy nehogy rövid legyen a luteálisom, de úgy tűnik, szép hosszú! :) Ma vagyok a 13. dpo-n, és ebből 13. napja van egyenletes magasan a hőm. Ma 36,9-et mértem, de fázom, és a rózsaszín se akar múlni.

Majd jelentkezem! ;)


[link]

2012. okt. 17. 06:57
 25/36 A kérdező kommentje:
Megjött, rendes élénkpiros vérrel, görcs nélkül (barnázás nélkül), és 36,9 reggeli hővel. Érdekes... Lehet, hogy nekem csak mensi közben fog lemenni a hőm, állítólag van ilyen :) Nem tudom, miért, de olyan jó kedvem van reggel óta, most is, pedig nem kéne... Vagy még a hormonok szórakoznak velem? :D Ott valami újság?
2012. okt. 17. 13:36
 26/36 A kérdező kommentje:
Mégsem jött meg :) Csak egy folt volt... Most világosbarnázok, úgyhogy holnap vagy holnapután várható.
2012. okt. 17. 18:16
 27/36 Reménysugár27 válasza:
Szia! Az én reggeli hőm is 36,9 volt, nekem sztem holnapra várható, mivel ma már több barna volt és kicsit jelentkezett egy kevés piros is. Nekem úgy szokott lenni, hogy a menzesz 3. vagy 4. napján esik le a hőm, addig fenn szokott lenni. Szurkolok Neked, mert ez még nekem gyanús, nem igazi menszeszed van. Hátha...ne add fel!
2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ma reggel 36,8, de 3 napja olyan hőhullámaim vannak, hogy éjszakánként álmatlanság gyötör :S Én is arra tippelek, hogy majd mensi alatt megy le a hőm. Drukkolok mindkettőnknek! :)
2012. okt. 18. 07:12
 29/36 Reménysugár27 válasza:
Ez hihetetlen! Nekem is 36,8 volt a ma reggeli hőm. :) Teljesen ugyanúgy történnek velünk a dolgok...játszik velünk a természet. :) Nekem tegnap este óta semmi nincs. Nem értem. De azért örülök. :)
2012. okt. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Reménysugár27 válasza:
És megy a drukk!!! :)
2012. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!