Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek holnap tesztelhete...

Szerintetek holnap tesztelhetek 10-es erősségűvel, ha marad a hőm?

Figyelt kérdés

3. próbálkozásos hónapunk.


[link]



2012. okt. 12. 13:09
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

Kedves Reménysugár!

Én barnázni/pecsételni csak mensi előtt 1-2 nappal szoktam, vagy csak simán megjön. Nekem 28 napos ciklusaim vannak általában, ritkán van, hogy valamivel több (de maximum 1 hét késés, ami előfordult eddig). Mivel eddig nem hőmérőztem, nem tudom, milyen hosszú szokott lenni a luteális fázisom. Eddig a hónapig azt sem tudtam, hogy létezik ilyen szó :) Most kiderül :D

Remélem, hogy Neked sikerül ez a hónap :) Én már feladtam, de természetesen beszámolok a részletekről, hátha valakinek hasznos lesz, ha idetalál (utálom, ha lezáratlan egy kérdés, csak ritkán írják le, hogy minek mi lett a vége).

2012. okt. 13. 21:40
 12/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Észrevettem, hogy esténként nagyon száraz vagyok, amikor a párommal vagyok, pedig mindig van bőven "segítségem" :D Ma a 25. napomon így alakul a görbém:


[link]


[link]


A Ferty szerint a szárazság és a zárt méhszáj a 25. napon jó jel (Early Pregnancy Signs= korai terhességi jelek: 40 pont a 100-ból), és ma 33,1%-os eséllyel pozitív tesztem lenne, ha baba van :)

2012. okt. 14. 08:11
 13/36 Reménysugár27 válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem egyáltalán ne add fel, nagyok az esélyeid. A szárazság az jó jel. Én viszont már teljesen kivagyok...tuti meg fog jönni, már fájdogál a hasam, és nagyon fáj a cicim is, nagyon depis vagyok, óriási hangulatingadozásaim vannak. Ma is barnáztam, szóval szerintem ..., de azért reménykedem. Majd írd meg Neked hogy alakult. :) Szurkolok.
2012. okt. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Szia! :) Megint vizes a folyásom, mint pár napja, és néha fájdogál a hasam is. Lehet, hogy meg fog jönni, amíg nem barnázok, addig reménykedem. Rossz lehet Neked így, hogy barnázol, de kitartás! :) Sose lehet tudni :) Ha valami változás vagy fejlemény van, írok. Te is írj, ha tudsz valamit! :)
2012. okt. 14. 16:50
 15/36 A kérdező kommentje:

Mostmár tutira meg fog jönni, már úgy fáj a hasam.

A mai termés:


[link]

2012. okt. 15. 13:05
 16/36 anonim ***** válasza:

Abszolút nem biztos, hogy meg fog jönni. Mikorra nem várod?

attól, hogy ma lement egy tizedet a hőd, még nem biztos, hogy megjön.

Akkor nagyobb a gond, ha holnap reggelre tovább csökken a hőd.

Tessék már bizakodóbb lenni :)

2012. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 Reménysugár27 válasza:
Nekem is fáj a hasam, egész délelőtt úgy éreztem "na most fog megjönni", mintha azonnal bármelyik percben megjöhetne...olyan érzés. Reggelre nekem érdekes volt a nyákom, már nem barna volt és mintha vizes-tojcsis lenne...érdekes...nem tudom. Ezt csak a Jó Isten tudja. (Ma csináltam, nem elős vizeletből egy jóstesztet (ovuteszt) és volt egy 2. halvány csík, de ezt nem tudom mit jelenthet, bizakodó, vagy nem) Én is szívesen megmutatnám a fertility-s görbém, de nem tudom, hogy a share után, mit írjak be a téglalapba? Kitartást és reménykedjünk!
2012. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Reménysugár27 válasza:

Rájöttem. Itt az én görbém.


[link]

2012. okt. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

Naa! Ez ezerszer szebb, mint az enyém!!! :D Nagyon babagyanús! :) Tegnap óta valami hír?


Az enyém: reggel 36,9 fok (bár 3x felkeltem hajnalban), és 1 db negatív 10-es teszt :(


[link]

2012. okt. 16. 14:20
 20/36 Reménysugár27 válasza:
Szia! Ne add fel! Ne keseredj el! Ez még semmi biztosat nem jelent, hogy negatív lett. Én nem igen fogok csinálni tesztet, mert ma reggel volt 1-2 csepp sötétebb barnám, meg egész nap eléggé görcsölgettem, mikor jobban mikor semmi, és mindig törlésnél kicsit barna volt...szerintem menszi lesz. :( Ma reggel nekem is 36,9 volt a hőm. Majd megírom mindenképp mi lett a vége. Neked is drukkolok!!! Nagyon hasonló egyébként az esetünk. :)
2012. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!