Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek holnap tesztelhete...

Szerintetek holnap tesztelhetek 10-es erősségűvel, ha marad a hőm?

Figyelt kérdés

3. próbálkozásos hónapunk.


[link]



2012. okt. 12. 13:09
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi tegnap óta :D Oda is megy a drukk!!! :)
2012. okt. 18. 11:05
 32/36 Reménysugár27 válasza:
Szia! Úgy néz ki, hogy nekem megjött. :( Nem görcsölök, nem fáj semmim, de piros. És csináltam egy Medi-Lab-os tesztet, tisztán negatív. Neked nagyon drukkolok, mert ez nagyon jó hír, hogy nincs semmi, és fenn van a hőd. :) Majd írd meg, ha tesztelsz mi lett. Szorítok!
2012. okt. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom... Én sem szolgálhatok jó hírekkel. Ma este vettem két tesztet, hogy holnap megcsinálom az egyiket, erre előjött a rózsaszín folyás, ami kezd pirosba váltani. Ezek szerint valami miatt nem ezt a hónapot választotta a kis pockunk :) Azért holnap folytatom a mérést, és ha nem esik a hő, tesztelek egyet én is.
2012. okt. 18. 20:35
 34/36 Reménysugár27 válasza:

Szia!


Én azért még szorítok Neked, hátha nem jön meg! Nekem a hőm ma már csak 36,7 volt, tehát szépen ereszkedik. Majd a következő hónap újabb reményeket tartogat, és hátha meghozza a várva várt csodát mindkettőnk számára. :) Üdv

2012. okt. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos tegnap és ma reggel már 36,6 a hőm. Tegnap reggel negatív lett a teszt persze, és ma reggelre meg is jött... de nem elkenődni! :) Sajnos azt hallottam, hogy nem jó mensi előtt napokig barnázni, mert progeszteron probléma miatt lehet, és így nem is lehet babásnak lenni, szóval mensi után irány a nődoki! (évek óta barnázok) Majd legközelebb! :P Fel a fejjel! :)
2012. okt. 20. 09:09
 36/36 Reménysugár27 válasza:
Semmiképp sem adjuk fel!!! Majd legközelebb! Újabb hónap újabb remények. :)
2012. okt. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!