Mi lehet ez? Baba?

Figyelt kérdés
Már legalább 10 napja csúszik a menstruációm, bár a melleim fájnak pár napja a hasam sosem fáj szóval előjelnek h meg fog jönni nincs sok minden... A barátommal nem szexeltünk szóval olyan úton nem lehet gyerek viszont volt hogy a péniszével izgatott a hüvelyemnél de be nem hatolt vele viszont közben néha ujjazott....vajon lehetek terhes? vagy csak egyszerűen késik?

2012. okt. 13. 13:09
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Nekünk is volt ilyen,hogy a péniszemmel izgattam,utána meg megujjaztam,de erről gyorsan le is álltunk,mert előváladékban is lehet spermium.Egyszer volt ilyen eset,hogy késett neki,de nála nem 10napot,hanem kimaradt neki az az havi.De a következő hónapban már megjött.Bár neki eléggé össze-vissza jön meg.Szerintem vegyél tesztet,van olyan ami 1hetes késés után kimutatja.Mi is ezt használtuk.Most már,hogy sexuális életet élünk,mindig védekezünk gumival.

Szóval ha tutira akarsz menni,akkor vegyél tesztet,és az majd megmondja.Ne parázz,mert attól is késhet!

2012. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy??Lehet hormonzavar is..ha össze-vissza jött meg eddig is,akkor a 10 nap késés is belefér.De ha napra pontosan szokott megjönni,és soha nem késik semennyit,akkor vegyél tesztet és majd az megmutatja,hogy mi újság.
2012. okt. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!