Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Hogy értessem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy értessem meg vele, hogy szükségem van a gyengédségre, szexre?

Figyelt kérdés
Párom nem kíván engem, várandós vagyok, és bár nincs még nagy pocakom, de párom fél a pici miatt, hiába mondtam neki, hogy nem tehet benne kárt, nem érez semmit a pici, és a tudatáig sem jut el! Mit tehetnék?!

2012. szept. 25. 21:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Talán ha a nőgyógyászoddal beszélgetne egy kicsit...
2012. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
mondd el neki szépen higgadtan, hogy ilyenkor vagy a legkívánósabb szex terén is. Kezdeményezz, vegyél szexi fehérneműt, trats divatbemutatót, meleg fürdő, gyertyákkal aztán masszázs. ha ettől sem indul be, akkor máshol van a baj... sok sikert! :)))
2012. szept. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nagyon ari hogy igy fejti a kicsit. Bizti jo apa lesz. Szerintem beszelj vele errol. Ha tovabbra sem enged, akkor maradnak a lagy csokok meg a simik. De ne hagyd tul hosszu kotelre mert elobb utobb akarni fogja, csak lehet hogy mas kevesbe terhes novel.
2012. szept. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Mindent kipróbáltam már, semmi nem segített...nem tudom, mit tegyek...félek, hogy így el fog tőlem hidegülni....
2012. szept. 25. 22:04
 5/22 anonim ***** válasza:
Azért a forró fürdőt nem ártana kihagyni a kismamának....
2012. szept. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mihez kezdjek...!!! Az ég egy adta viláon mindent próbáltam, elmagyaráztam neki mindent, megbeszéltük, de ő továbbra is tartja magát....olvastam valahol hogy ki kell "hisztizni", de az sem vált be...Meg akarom vele végre értetni, hoy nem lehet belőle baj!

Nőgyógyász hiába mondaná neki, nem változna, ismerem, makacs ember....Mit csináljak?!?!?!

2012. szept. 25. 22:09
 7/22 anonim ***** válasza:
Akkor törődj bele. Azért 9 hónapot ki lehet bírni...
2012. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
petting. mindkettőtöknek tökéletes megoldás.
2012. szept. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem szoktam magamnak csinálni, és segédeszközt se tudnék alkalmazni...megcsalni se fogom, de azt nem bírom ki, hogy ne legyen kupakolás, iszonyatosan kívánós vagyok, és ha nincs intimitás, idegbeteg vagyok....
2012. szept. 25. 22:16
 10/22 anonim ***** válasza:

Irigyelem a párodat, hogy ilyen nője van.


Az én feleségem 4 hónapja szült, akkor voltunk utoljára együtt, amikor teherbe esett, azóta nem szexelt velem, de még orális szexre, meg egyáltalán semmilyen testi kontaktusra sem hajlandó.

2012. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!