Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a harmadik terhességem....

Ez a harmadik terhességem. Mindhárom védekezés mellett fogant. Akkor mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Első babával fog. gátló mellett estem teherbe(rendesen szedtem) Másodikkal megszakításossal(tudom ez nem biztonságos)

Most pedig spirál mellett lettem terhes. Elköttetni nem szeretném magam, mert nagyon fiatal vagyok. Akkor mit tehetek a terhesség elkerülése ellen?

Azt ne írjátok hogy ne szexeljek:)

Köszönöm.



2012. okt. 15. 21:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

Van latexmentes óvszer is. Vagy hormonos spirál esetleg?

Én az injekciót senkinek nem ajánlanám...

2012. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Ez is olyan dolog, hogy ok persze kipróbálom. És ha megint baba lesz belőle?:D
2012. okt. 15. 22:03
 13/34 A kérdező kommentje:

Hormonos spirál mellett is sokan teherbe esnek. Sajnos:(

Nekem lily gold volt.

2012. okt. 15. 22:06
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
A hormonos spirál az elkötés után a legbiztosabb. Sima spirál mellett szoktak teherbe esni, nem hormonos mellett.
2012. okt. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
72%

dehogynem, megtaláltad a tuti biztosat, 9 hónapig biztos nem esel újra teherbe :D

bocs, tudom, ez nagyon rossz poén volt, de nem hagyhattam ki :D

egyébként a 2. baba nem védekezés mellett lett, hisz az előváladék is épp elég, tehát csak 2 becsúszott :)

a hormonos spirál + óvszer talán a legbiztonságosabb kombó, most mondanám, hogy egy próbát megér, de megint csak hülye viccnek hangzik ;)

2012. okt. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
:D hát nemtudom mivel kéne tényleg:) sokszor nevetek magamon:) ennyire termékeny hogy lehetek?
2012. okt. 15. 22:17
 17/34 anonim ***** válasza:
90%

Én is így vagyok, de nekem 3 ból 2 csak a becsúszott baba. Azt hittem nincs még egy ilyen peches ember aki allergiás az óvszerre. Én arra az anyagra vagyok érzékeny amivel ezek be vannak vonva, csúnya gyulladást eredményez :(( A pharmatex kúpok krémek szintén. Fog gátlót nem szedhetek mert családi halmozódás van nőgyógyászati daganatokból. Az első babám megszakításos mellett sikerült ( a ciklusom végén). A második tervezett volt, a harmadik pedig gold lily mellett lett.

Most én is Mirénára gyűjtök mert más ötletem már nincs.

Még van vagy 6-7 termékeny évem (sőt ki tudja) mert 36 vagyok.

Ami nagyon érdekes az az hogy mielőtt a férjem megismertem voltak kapcsolataim és sose lettem terhes semmilyen védekezés mellett...

2012. okt. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Utolsó, kisértetiesen hasonlít a történetünk:)

Nem vagyunk rokonok?:D

Én spirált már nem tetetek, az tuti.

2012. okt. 15. 22:26
 19/34 anonim ***** válasza:
79%
Pedig a Mirena (hormonos spirál) pearl indexe 0,09. Ennél alacsonyabbat nem találsz, max az elkötést.
2012. okt. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
2012. okt. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!