Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti bátran belemernétek vágni...

Ti bátran belemernétek vágni a harmadik gyerekbe a helyembe?

Figyelt kérdés

Sajnos hordozom magamba a streptococcust amit mind a két gyerek elkapott abból az elsőnek lett nagy baja,de nagy.Amikor megszületett semmi baja nem volt.Majd 6 órával szülés után légzés zavar lépett föl nála.4napig lélegeztetőgépen volt.Első két nap 40%-os 25%-al ment neki az oxigén.Nagyon súlyos volt az állapota.Végül kikupálódott,de autista lett.Lehet nem ettől ,mert vitatják,de szerintem ettől.A kisebbik nem volt súlyos állapotba.Ő vénásan kapta az antibiotikumot.Gépi lélegeztetést nem igényelt.Igaz bealudt az altatástól és ébresztgetni kellett,de vette a levegőt magától. Eleinte a másodikat sem mertem vállalni.Az is megfordult a fejembe,hogy a másodikat klinikán szülöm,de ahhoz nem voltam elég súlyos,hogy ott fogadjanak.

Nagyon vágyom harmadik babára,de nem tudom ,hogy ilyen előzmények mellett merjek-e.Ezt a strepo izét hordozom.Sok nő gyerekének semmi baja nem lesz tőle.Ennyire pekhes vagyok?


2012. okt. 6. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh kedves kerdezo nagyon sajnallak tenyleg nem volt valammi szerencsed akkor ezzel a bacival:( Baratnom nemreg szult neki is volt ez a bakterium es nem lett semmi a babajaval annyi,hogy amikor beindult a vajudas kapott antibiotikumot venaba es a baba nem kapta el tole. Ha ugy erzed,hogy akarsz meg egy gyereket akkor vallald be de akkor szulesnel koveteld ki ,hogy adjanak neked kozben antibiotikumot.. a babanak mar nem emlekszem adnak vagy nem. Udv
2012. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van streptococcus. Mindkét lányom egészségesen született, a szüléskor kaptam antibiotikumot, az első baba lassú volt, neki nem kellett semmit se adni születéskor, a második gyorsan jött, ezért még 4 napig kapott antibiotikumot a szülés után. Azóta semmi bajuk, hála Istennek. Most 6 hetes terhes vagyok a harmadikkal. Kicsit megijesztettél, hogy ilyen is lehet, de remélem semmi bajunk nem lesz. Nektek is ezt kívánom!
2012. okt. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt.Én is kaptam infúziót szülés előtt.Végül császár lett,ezért a kislányom nem kapott semmit.

Esetleg beszéld meg az orvosoddal hogy szeretnél 3.babát de ettől félsz és nem e lehetne császározni.Mert ezt a betegséget csak a hüvelyi úton születő babák kapják el.

2012. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A helyedbe nem, de nem vagyok a helyedbe, nem az én döntésem
2012. okt. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!