Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a harmadik terhességem....

Ez a harmadik terhességem. Mindhárom védekezés mellett fogant. Akkor mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Első babával fog. gátló mellett estem teherbe(rendesen szedtem) Másodikkal megszakításossal(tudom ez nem biztonságos)

Most pedig spirál mellett lettem terhes. Elköttetni nem szeretném magam, mert nagyon fiatal vagyok. Akkor mit tehetek a terhesség elkerülése ellen?

Azt ne írjátok hogy ne szexeljek:)

Köszönöm.



2012. okt. 15. 21:43
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
persze nemzetkozileg ismert fog gatlo
2012. okt. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) jól hangzik, remélem ez be fog válni, de egy kicsit még várnom kell vele:)
2012. okt. 16. 17:29
 33/34 Jubilee ***** válasza:
A Depo Provera injekcióról ém is lebeszélnélek, feltéve, ha korábban valaki erre gondolt. :)
2012. okt. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
És azzal mi a gond? Nagyon káros?
2012. okt. 20. 22:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!