Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a harmadik terhességem....

Ez a harmadik terhességem. Mindhárom védekezés mellett fogant. Akkor mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Első babával fog. gátló mellett estem teherbe(rendesen szedtem) Másodikkal megszakításossal(tudom ez nem biztonságos)

Most pedig spirál mellett lettem terhes. Elköttetni nem szeretném magam, mert nagyon fiatal vagyok. Akkor mit tehetek a terhesség elkerülése ellen?

Azt ne írjátok hogy ne szexeljek:)

Köszönöm.



2012. okt. 15. 21:43
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Én is hasonló, de még nem teljesen ugyanebben a cipőben járok. 23 éves vagyok, allergiás a gumira, fogamzásgátlót nem szedhetek (röviden:egyszer szedtem, 3 hónap alatt 4 daganat, rosszullétek, mentő vitt el). Most babát várok, 29 hetes vagyok. Egyáltalán nem terveztük (párom 25), persze most már nagyon várjuk és örülünk neki és már most imádjuk. De eléggé meghiúsította szegény pár nagy elképzelésünk. Lényeg a lényeg... nem szeretnék utána megint teherbe esni egy ideig, de szeretnék majd még babát a jövőben. Csak ez olyan ijesztő, hogy próbálkozunk mindenféle védekezési módszerrel, de nem használ. Spirált, azt mondta több orvosom is, hogy ennyi idősen nem tetet fel. Nem nagyon tudom én sem, hogy hogyan kellene majd utána...kicsit félek.
2012. okt. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a kisfiam megszakításossal lett a ciklus 3. napján!!! Tudom, hogy a megszakítás nem a legbiztonságosabb, de vérzés közben előváladékból??? Mennyi erre az esély??? ÉN azt mondtam, hogy ez a gyerek jönni akart, jött :) Előző voltam.
2012. okt. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy nem rak fel az orvosod spirált? A korod miatt?

Hát nekem 20 évesen rakta fel.

2012. okt. 16. 13:10
 24/34 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen akartam, és azt mondta, hogy olyan fiatal lánynak, aki még nem szült, ő nem tesz fel spirált, mert megnő a kockázata utána annak, hogy nem lehet gyerek. Hittem neki, de ezek szerint nekünk mindegy :).
2012. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Ja hogy még nem szültél. Így már értem:) csak szült nőknek tesznek fel.

Én nekem már 2 gyerekem volt mikor felrakta.

2012. okt. 16. 15:57
 26/34 anonim ***** válasza:
nem, akkor még nem. vagyis még most sem. Most vagyunk 29 hetesek az elsővel :)
2012. okt. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
aki idegenkedik a hormonos spiraltol Mirena annak ott van 3 evre az inplanon amit az alkarba ultetenek.Nekem 6 evig volt benn soha nem estem teherbe pedig eleg ram nezni mar terhes vagyok (4 gyerek) semmi gondom nem volt az inplanonnnal igaz elmult a menszeszem es allandoan azt hittem megint gyerekunk lessz.A 4. utan a dooki a Mirenat ajanlotta a termekenysegemre nezve Mar 2 eve viselem nem volt olcso de meert minden penzt a verzesem elmult 2 eve nem verzek es kenyelmes megoldas 5 evre jobb mint az inplanon mar az csak 3 evre ved.Tobb gyereket nem akarunk most batoritom azz uram menjen kotessen csomot a...vezetekere :))) hat meg nem nagyon tetszik neki az otlet de ha a Mirena lejar megtesi megigerte nekem. 40 eves 4 gyerekes anyuka
2012. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

" 3 evre az inplanon amit az alkarba ultetenek"


Na ilyenről sem hallottam még. Mi is ez pontosan? És mennyibe kerül?

2012. okt. 16. 16:18
 29/34 anonim ***** válasza:

Inplanon felkarba ultetett palcika napi hormoint bocsajt ki nagyon kis mennyisegben es csak progesteront igy szoptatas alattt is viselheto. 3 evig ved a terhessegtol.

30 ezer forint korul van nem veszes az ara 3 evre

2012. okt. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
És ezt Magyarországon is használják?
2012. okt. 16. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!