Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik du éreztem a peteérést?...

Egyik du éreztem a peteérést? Álltam a boltban, erős szúró érzés jött az alhas tájékáról, hazamentem és szintelen nyák volt, nagyon sok. Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Este együtt voltunk a párommal. Semmi gond nem volt. Másnap dél körül feszült a hasam alja, a méhem környéke, a hasam is olyan érzékeny volt. Fáradt voltam, picit hisztis is. Mi lehet ez ???
2009. aug. 7. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Peteérésed volt. :o)
2009. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én is néha megérzem, annyi külömbséggel, h nekem nem színtelen, hanem barnás árnyalatú a folyás. a tünetek még koraiak,(gondolod, h terhes vagy, így a tested tünetekkel reagál.) de ez nem azt jelenti, h nem vagy terhes. sztem 98%-ban az vagy, de ez ugye attól is függ, h a pároddal mi a szitu(milyenek voltak a spermák).
2009. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legeslegjobb idöben volattok együtt.. ha tojcsi van akkor pé is van, ha a höd utána legalább 4 napig emelkedik, akkor a tüszö meg is repedt.. drukkolok.
2009. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Reméljük a legjobbakat. Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 9. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!