Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt gyógyszernek...

A Clostilbegyt gyógyszernek meddig tartanak a mellékhatásai? (fáradékonyság, hőhullám)

Figyelt kérdés
2napja nem szedem,de még mindig érzem őket.

2012. okt. 18. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ma vagyok a 22.ciklusnapomon, de még mindig érzem ezeket a hatásokat :( (10 napja nem szedem már)
2012. okt. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Huh,ez nem jó hír :(


És neked ez hanyadik Clostis hónap?(nekem ez az első!)

2012. okt. 18. 12:33
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Sziasztok. Nekem ez az első clostis hónapom, 2.napja szedem, eddig semmi tünet nincs.Várhatóak?
2012. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első2nap szerintem én sem éreztem semmit,csak este kezdődött el.(és volt amikor alvásnál elkezdtem szédülni is,de ez csak 2x volt kb)
2012. okt. 18. 13:03
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3.clostis hónap. Először éjjel jött rám a hőhullám, de ebben a hónapban bármikor napközben előjött. Mondjuk engem nem zavar, mert elég fázós vagyok és jól jött a hőhullám :)
2012. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1 hónapig szedtem(aztán terhes lettem!),de sose volt semmi bajom tőle. De az egyik barátnőm pl annyira rosszul volt tőle,hogy saját bevallása szerint olyan volt,mintha be lenne drogozva,tehát hogy olyan furcsa tudatállapotban volt tőle. Mindenkinél más,úgy tűnik.


17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is elég fázós vagyok,de amikor már éjjel is nyitva kell hagyni ebben a hidegben is az ablakot az már azért nem annyira jó :(


Gratulálok a kicsikhez,remélem velem is ez lesz :)

A barátnőd esete olyan ijesztő,habár velem is volt,hogy mintha kikapcsolt volna az agyam...

2012. okt. 18. 22:27
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a gratulációt!:)

Igen,én is tartottam tőle,hogy vajon én milyen tüneteket fogok produkálni,de szerencsére nem volt semmi! Viszont szedtem Bromocriptint is,a magas prolaktin-szintre és arról is nagyon sok rosszat hallottam,volt,aki az első szem után fel sem tudott kelni,de nekem attól se volt bajom.


17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
No hát a hőhullám megvolt, de nem nagyon, hálisten.Viszont szédülgetek néha..De legalább megérte mert sikerült produkálnom egy darab tüszőt.:) Vasárnap hajrázunk:)
2012. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja 3as voltam az előbb..:)
2012. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!