Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt gyógyszernek...

A Clostilbegyt gyógyszernek meddig tartanak a mellékhatásai? (fáradékonyság, hőhullám)

Figyelt kérdés
2napja nem szedem,de még mindig érzem őket.

2012. okt. 18. 12:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Sziasztok.


A clostilbegyt mellékhatásaival kapcsolatban szeretnék írni. Talán segít valakinek ez a hozzászólás is.

35 éves férfi vagyok, clostilbegyet kaptam oligozospermiára. 4 doboz (40 szem) lett kiírva hat hétig.

Az első néhány napban semmilyen mellékhatást nem tapasztaltam. A 4. napon megváltozott minden. Nap közben hőhullámok jöttek, elkezdtem remegni, megjelent a korábbi pánikbetegségem is, folyamatos hányingerem volt, irtózatos idegfeszültség volt rajtam, aludni nem tudtam.

Így 22 szemet vettem be összesen belőle, tovább nem tudtam szedni.

Nyilván, mindenkinél más tüneteket okoz.Most azt várom hogy lassan ürüljünk ki a szervezetemből.

A legfurcsább az hogy elvileg segítséget kellene jelentenie ezeknek a bopgyóknak, nem pedig teljesen kiscinálni az embert.

2013. aug. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!