Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétvégén tesztelők, mi a...

Hétvégén tesztelők, mi a helyzet? Mit szólnátok, ha együtt várakoznánk és megosztanánk az eseményeket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 22:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én szívesen várakoznék veled/veletek :) Igaz én szerdán fogok tesztelni ;)
2012. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom :) ha nem jön meg,szerdán tesztelek,de én is szívesen várok veletek :)
2012. okt. 23. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
Nekem 3 napja késik és holnap szeretnék tesztelni.
2012. okt. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Sziasztok én hétfőre nem várom.De már most fájdogál a hasam néha olyan mintha már megakarna jönni.Ti miota próbálkoztok?
2012. okt. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok,de jó hogy ennyien vagyunk :) Nekünk az első próbálkozós hónap,hát nem tudom hogy sikerült :) Bár nekem 6 napja borzasztóan fáj a mellbimbóm,amit nem tudok mire vélni,mert soha nem éreztem ilyet :O
2012. okt. 23. 07:52
 6/25 anonim ***** válasza:
Kicsit irigylem azokat a nöket akik csak nem rég próbálkoznak,nekem már nagy csoda volna ha sikerülne természetes úton mert már 2éve lassan hogy sikertelenül próbálkozunk,lassan a reményeim elhalnak.Ha megjön mindig sírok-kivagyok de azért mindig sikerül megnyugtatnom magam,hogy ha ebbe az évbe nem sikerül akkor jövőre majd összejön.Szorítok nektek én kedd környékére nem várom eddig semmi jel,de hát még van idő :D
2012. okt. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Sziaszok! En holnap vagy holnaputan tesztelek, ha addig nem jon meg. 2. baba lenne, 1. probalkozos honapunk.

Kkk

2012. okt. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

Harmadik vagyok.

Augusztusban múlt 4 éve,hogy próbálkozunk,3. baba lenne. 1éve szedek gyógyszert pajzsmirigy alulműködésre. Én is rengetegszer fogadtam sírva a menstruációmat, de bízom benne,hogy most sikerült! A mellbimbóim érzékenyek, szinte külön életet élnek, és kb 1 percenként pisilek!Holnap veszek tesztet és kiderül.

2012. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sikeres honapot mindenkinek, de legfokepp azoknak, akik mar evek ota probalkoznak. Nagyon nehez lehet ennyi idon keresztul remenykedni-csalodni-majd ujra talpra allni es tovabb remenykedni. Nagyon erosek vagytok, szoval megerdemelnetek mar azt a + teszet!!!

Mindenkinek drukkolok! Irjatok!

Kkk

2012. okt. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Aki tesztel,okvetlen irjon,várom hogy kinek hogyan sikerült és szoritok,kivánom hogy pozitiv meglepi legyen :) Olyan sok helyen olvasok arról,hogy évekig próbálkoznak-nem is voltam ezzel tisztában,hogy ilyen sokan vannak.Mióta próbálkozunk mi is,én csak ettől félek,párom is mondta,hogy ha negativ lesz-csalódni fog..annyira drukkolok nektek is,hogy mihamarabb összejöjjön...hisz hányan vannak,akik nem tervezik-sőt nem is akarják a babát és nekik sikerül,nekünk is kell,hogy sikerüljön!! :)
2012. okt. 23. 08:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!