Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek ilyen esetben?

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy több mint két éves kapcsolatom. Nem vagyunk házasok és mind a ketten fősulira járunk.Én 22, ő 23 éves. Terhes lettem. Ma voltam dokinál és már ő is megerősített ebben. A párom viszont még nagyon baba ellenes. Mindíg azt mondogatja, ha baba lesz, akkor ő nem szeretné, hogy megtartsuk. Hogy közöljem vele? Én nem akarom elvetetni. Védekeztünk is, ezért nem értem, hogy történhetett meg. Most már nem is az számít, mert ő az én picim és lehet feléledtek bennem az anyai ösztönök, vagy nem tudom.
2009. aug. 9. 16:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat.nem ma.csak már annyira összezavarodtam a sok idegeskedés miatt! Pénteken.
2009. aug. 9. 16:08
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem vetetném el.

Üljetek le beszélni,adj neki időt,hogy átgondolja.Elvégre az ő babája is hátha meggondolja magát.És rákérdeznék arra is,hogy ha neki nem kell és megtartod ahhoz mit szólna.

2009. aug. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Több lehetőség is van az abortuszon kívül. A lehető legrosszabb dömntés, ha megölöd: a picivel szemben is, meg saját magaddal szemben is.


Ha egyikőtök se tudja/akarja megtartani, még mindig örökbe lehet adni.


Amúgy ismetrek egy lányt, fölöttünk járt egyetemre. Negyedévben teherbe esett, és nem vetette el, pedig az apa semmiben nem állt mellé. Kihagyott egy évet, az egyetemet már velünk fejezte be, időnként magával hozta a kislányát is. Tündéri volt. Nagyon sokra becsültem azt a lányt, amiért nem a könnyebbik megoldást választotta, hanem a jobbikat.


Ennek 8 éve. Azóta a lány megtalálta élete párját, egy rendes embert, aki elfogadta a kislányával együtt, és boldogok.

2009. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos vagyok benne, ha most elveteted utána bánni fogod, és sosem bocsátod meg magadnak. Nem vagy már gyerek, így alakult. Ha meg akarod tartani tartsd meg, és ezt szépen kedvesen őszintén mond el a párodnak is. A fősulit biztos később is be lehet fejezni. Itt az ideje hogy a párod bebizonyítsa hogy érett, felnőtt.
2009. aug. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen. Megtartom. Ez már biztos. Este ha találkozunk, elmondom neki. Rengeteg olyan nőről olvasok itt a fórumon, aki már évek óta próbálkozik a párjával, hogy a baba megfoganjon. Úgy érzem, látva ezt, nem lehetek olyan kegyetlen, hogy az élet csodás ajándékát eldobom. Van egy albérletünk. Ő is dolgozik suli mellett és én is. Levelezőre átmegyek valószínűleg. Ha eddig is már önállóan eléldegéltünk, talán most is menni fog, ha már hárman leszünk. Normális fiatalember a párom, így remélem ezt ő is elfogadja majd. Már mindent kitaláltam, hogyan mehet tovább az életünk. Nehezebb lesz, de nem elviselhetetlenül és mindenért kárpótol majd minket a csöppség. Ha ezt így elmondom neki is, nem lesz semmi gond remélem.
2009. aug. 9. 17:28
 6/15 anonim ***** válasza:

Írd majd meg,mi volt...

szorítok

2009. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) megírom!
2009. aug. 9. 17:37
 8/15 A kérdező kommentje:

Uh. Beszéltem vele. Nem mondom, hogy nem örült kicsit sem. Inkább hírtelen érte az egész. Próbált rábeszélni az abortuszra is mondván ,hogy racionális érvei vannak. Aztán a végén, amikor megmutattam neki a régi rugdalózó kis ruhám (eltettem emlékbe), látszott rajta egyre jobban, hogy azért örül is. Miután mindent megbeszéltünk (képesek vagyunk minden segítség nélkül felnevelni)már azt mondta, ha már így alakult, ő akar a legjobb apuka lenni a világon és nagyon fogja szeretni. Meg is fogta a pocimat, bár még nem nagyon lehet ugye érezni és adott egy csókot oda. :) Most jöhetnek a leendő "nagyszülők" :)

Köszönöm a segítségeteket!

2009. aug. 9. 19:31
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok!! :))))))
2009. aug. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jo dontes gratulalok neked amugy nekem is volt sajna vetelesem s azota nem esek teherbe en jo babavarast kivanok nektek
2009. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!