Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek ilyen esetben?

Mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Van egy több mint két éves kapcsolatom. Nem vagyunk házasok és mind a ketten fősulira járunk.Én 22, ő 23 éves. Terhes lettem. Ma voltam dokinál és már ő is megerősített ebben. A párom viszont még nagyon baba ellenes. Mindíg azt mondogatja, ha baba lesz, akkor ő nem szeretné, hogy megtartsuk. Hogy közöljem vele? Én nem akarom elvetetni. Védekeztünk is, ezért nem értem, hogy történhetett meg. Most már nem is az számít, mert ő az én picim és lehet feléledtek bennem az anyai ösztönök, vagy nem tudom.
2009. aug. 9. 16:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
De jóóóóó :) Gratulálok :))))))
2009. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves 20:26-os babaváró! Így ismeretlenül is imádkozok érted! Remélem hamar jön a gólya hozzátok is! Szívből drukkolok! Ne add fel! :)
2009. aug. 9. 20:34
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

De örülök nektek! :-))) Gratulálok, és boldog babavárást!


16:39 voltam

2009. aug. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem minél hamarabb lesz babád, annál jobb. Ma mindenki kitolja, egy-két egyetem, utána meg kikésik.

Próbálj meg arra tervezni, hogyan oldanád meg egyedül a baba felnevelését, hogyan rendzenéd az anyagiakat.

A férfiak zöme síkideg lesz az apaság gondolatától, (elnézést és tisztelet a kivételeknek), de ha úgy érzik, hogy a nyomás nagy része nem nehezedik rájuk, anyagilag, lelkileg, utána viszont igenis imádnak részt venni a babázásban.

Amikor Én terhes lettem a párom nem volt feldobva, de amikor felmerült, hogy különválunk, sőt, más jelentkezővel nevelem fel, mint a villám visszakozott....

2009. aug. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jaj, csak most olvasom, hogy már elmondtad neki!

Még a tegnapról fogalmaztam a választ, és féltem, hogy abortuszra küldd. Ne hagyd, hogy bárki más döntsön helyetted, se nagyszülők, se Ő. :)

Gratulálok!

2009. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!