Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdára nem várom, kimutathat...

Szerdára nem várom, kimutathatja már a teszt, ha van baba? Aki clostyt szed annak hányadik napra szokott megjönni?

Figyelt kérdés
Nem tudom most mikorra várjam, mert Pcos vagyok és eddig össze vissza jött meg.
2009. aug. 9. 17:08
 1/7 Grófházy ***** válasza:
100%
én is szerda körül nemvárom.szerintem nem mutat ki még semmit a teszt.Korai
2009. aug. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, még korai. Türelem! :) Nagyon drukkolok.
2009. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mindenkinek jön meg ugyanannyi napra, ha Clostit szed. Én eddig 4hónapig szedtem, 3szor 28, 1szer 29 napra jött meg tőle.
2009. aug. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia,

Pcos -m van nekem is és én is szerdára nem várom. Nekem is ez az első clostis hónapom, 28 napot számoltam, de nem biztos, hogy megjön 28 napra, mert előtte nekem is össze -vissza jött. Peteérésem 14 nap körül nem, de 21. napon elvileg volt. Reménykedjünk!

2009. aug. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én csütörtökre nem várom. Drukkolok mindannyiunknak. DRUKK
2009. aug. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aug. 9. 20:40-es vagyok. Nekem sajnos megjött! :(
2009. aug. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom(utolsó)!Nekem még nem jött meg, tegnap igaz neg. teszteltem, de nem adom fel.
2009. aug. 13. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!