Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit takar az icsi eljárás?...

Mit takar az icsi eljárás? Fagyasztottak le spermát ezt hogy kapom vissza? Ehez rövid vagy hosszuprotokol kell? mitől függ?

Figyelt kérdés

2012. okt. 26. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. okt. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sumergo ***** válasza:

Az ICSI azt jelenti, hogy nem bízzák a termékenyítést a spermiumokra (akkor szokták általában, ha kevés van belőlük), hanem egy kis tű segítségével beleteszik a petesejtbe. Így biztosabb a megtermékenyítés. Esetetekben a stimulációval nyert petesejteket így fogják megtermékenyíteni, és amelyik(ek) szépen osztódnak, azt visszaültetik a méhedbe. Hogy milyen protokollal fognak stimulálni, az ettől teljesen független. De azt hiszem már kérdezted ezt, ugyanezt válaszoltuk pár napja. Nem hiszed el? Tőled, és a dokidtól függ, h milyen eljárást talál megfelelőnek. Mi nem tudjuk innen megmondani neked.

Nekem csak hosszú protokollom volt. Sőt, az ismerőseim többségének is. Nem tudom mi alapján választják egyik, vagy másik verziót az orvosok. De nem az ICSI alapján, az biztos. Teljesen mindegy, h a nyert petesejt milyen protokollal jött létre.

2012. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat nem én kérdeztem,mert mi csak ma tudtuk meg h sikerült a biopszia és tudtak fagyasztani.
2012. okt. 26. 21:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy írják elöttem.

Bioptátumból nyert spermium esetén csak smart-icsi eljárással lehet lombikozni, ahoz hogy te milyen prokollt kapsz mindegy.

2012. okt. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!