Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegyük fel, hogy a jovedelmete...

Tegyük fel, hogy a jovedelmetek együtt havi 1. 000. 000 Ft tisztán. Hany gyereket vallalnal, ha nem az anyagiakon múlna?

Figyelt kérdés
És mi a valóság? Hany gyereked van vagy lesz és mennyi a havi közös jovedelmetek?
2012. okt. 26. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire nem kellene az anyagiakon gondolkodnunk, akkor a szívemre hallgatnék és 4 gyermeket szeretnék. Mi ketten hozunk haza tisztán 350e körül, most várjuk a 2. babánkat és valószínűleg itt meg is fogunk állni.
2012. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez fura, olyan ellentmondásos. Ha nem az anyagiakon múlna...

Utána meg megkérdezed mennyi a jövedelmünk?

Egyébként 1-et.

Jelenleg 1 van, 1 is lesz és kb. 500 a havi bevételünk.

2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
3at :-) egy gyerekünk van és meg egyet tervezünk. kb havi 250 ezer az össz bevételünk.
2012. okt. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem értem., hogy mi az ellentmondásos a kérdésben. Csak kíváncsiság.:)
2012. okt. 26. 22:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4-et szeretnénk, egyelőre egy fiunk van és egy van a pocakban. Nálunk nem az anyagiakon múlik a gyerekek száma, így nem is írnám le hogy mennyi a bevételünk.
2012. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
76%

"ha nem az anyagiakon múlna" : ez az én olvasatomban azt jelenti, hogy lehetsz nagyon szegény vagy multimilliomos, akkor is x számú gyereket vállalsz.

Ha valakinek jelenleg 2 gyereke van, de rendelkezne az általad leírt feltételekkel (1M Ft), és ebben az esetben vállalna még 1 gyereket, akkor szerintem ott már az anyagiakon múlik a gyerekvállalás.

Rosszul értelmeztem a kérdésed?

2012. okt. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
2. és 6. vagyok. Az 5. is hasonlóan értelmezhette, mint én.
2012. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Amíg a férjemnek volt állása, és én nem voltam gyesen, kb. 7-800 ezer volt a havi nettó bevételünk. Mindketten nagy cégnél, és nem feketén kerestünk.

Férjem nagyon régóta munkanélküli, nekem pedig csak a gyes van, de így is megélünk.

Meg sem fordult a fejemben soha, hogy az anyagiak miatt vállaljak, vagy ne vállajak még egy gyereket.

Egyszer fent, egyszer lent, erre nem lehet alapozni egy jövőt.

Amúgy 3 gyerekünk van, 1 közös, 2 pedig az előző házasságomból.

2012. okt. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
ha nem az anyagiakon múlna, akkor annyit amennyi összejön. de mivel azon múlik, 2 lesz belőle.
2012. okt. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
1M ft-unk van kb ami mindig van fixen, erre 3 max 4 gyereket mernék vállalni, mert nyomorogni nem szeretnék. Ha 1 milla nem olyan sok pénz.
2012. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!