Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas FSH-val lehetek terhes?

Magas FSH-val lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3. napi hormonvizsgálaton az FSH-m 16, az LH 8 körüli.

Hasonló értékekkel lett valaki terhes? Gyógyszeres segítséggel vagy spontán? Kinek mit mondott a doki, és hogyan lehet rajta javítani?


2012. okt. 30. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:

Az még túrhető, de igyekezni kell, nehezen stimulálható. Azt jelentheti közeledik a változókor.

Én 42 vagyok, nekem 12 volt, és van peteérésem.

2012. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
Az elég magas. AMH-d mennyi?
2012. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

AMH-t még nem csináltak, ez volt az első hormonsorom.


Biztos fog még a doki csináltatni hormonsort, meg más vizsgálatokat is. Most spermavizsgálat, PCT teszt következik. Azt mondta, ha ezek megvannak akkor majd találkozunk.

2012. okt. 30. 16:24
 4/64 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok
2012. okt. 30. 16:25
 5/64 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok, az FSH-m 18 :(

Sajnos már 2 éve próbálkozunk, túl vagyok egy vetélésen :(


Sok sikert! Remélem Te több sikerrel jársz!

2012. nov. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
Szia! Bocs az offért, 20 évesen hogy lehet annyi? Pajzsmirigy vagy IR miatt? Csak van valami oka, amit helyre lehet hozni?
2012. nov. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:

Szia! Egy hormon eredmény még nem végleges,többször meg kell nézni,hogy valós értéket mutasson. Vannak hónapok amikor kilenghetnek az értékek. Életem első mért fsh értéke 22 volt. Teljesen kétségbe estem,mert azt mondta a doki,hogy így már stimulálni sem lehet. A következő már "csak" 13 volt és aztán folyamatosan 12-13-as értékben mozgolódtam. Így is elég nehezen tudnak stimulálni (de legalább mégis tudnak),már lombikra járunk (nem ez a fő ok). Mindent kipróbáltunk hátha lejebb tudnánk tornázni ezt az értéket,de semmi nem hatott mind eddig. Rátaláltunk a neten erre: [link]

Én a wild yam gyökeret(természetes dhea tartalmú) szedtem és másfél hónap után 7 lett az fsh-m. Olvass utána ha érdekel! Sok sikert!!!!! :)

2012. nov. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
2012. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én 37 éves vagyok, 3 évvel ezelőtt, amikor kezdtük az első inszeminációt még normális Fsh-m volt, olyan 6 körüli. 1 év múlva (4 inszem után)a mért Fsh-m 17,5-re emelkedett, az első lombiknál nehezen is tudtak stimulálni, igaz így is lett 5 petesejtem. Közben kiderült hogy inzulin rezisztenciám van, jött a diéta, mozgás és gyógyszer, pár hónap múlva az FSH-m 5 lett. Nagyon boldog voltam. Azóta még egyszer mérték, akkor 8 körüli volt az érték, Szóval, össze vissza változik.Pár hónappal ezelőtt AMH-t is nézettem, az eredmény katasztrófális: 0,1 alatti. Mégis, ennek ellenére, a második lombiknál is lett 3 gyönyörű embriónk, csak sajnos nem sikerült. Azt akarom mondani, hogy ilyen rossz értékek mellett is van remény, ha nehezen is de mindig kipréselnek belőlem pár petesejtet.

Kedves utolsó válaszoló! Engem is érdekelne ez a Wild yam gyökér. Te a kapszulát szedted? Ez nem ártalmas? a DHEA-tól azért félnék, inkább ezt szedném, mert ez természetes. Én gyógyszert szedek IR-re, vajon ezt szedhetem mellette? Nagyon megköszönném, ha válaszolnál. Februárban lesz a következő lombikunk, addig hátha segítene ez a gyógynövény nekem is.

Amúgy eddig volt egy méhen kívüli terhességem inszeminációból, üres petezsákos ikerterhességem az első lombikból és még egy méhen kívüli spontán teherbeesésből. Ez mind az utóbbi 3 évben.

2012. nov. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Kedves 7. válaszoló!


Megkérdezhetem, hogy hol szerzed be ezt a gyógynövényt? Kapszula formában van? Mennyibe kerül, és mennyit szedsz belőle egy nap?

2012. nov. 2. 07:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!