Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas FSH-val lehetek terhes?

Magas FSH-val lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3. napi hormonvizsgálaton az FSH-m 16, az LH 8 körüli.

Hasonló értékekkel lett valaki terhes? Gyógyszeres segítséggel vagy spontán? Kinek mit mondott a doki, és hogyan lehet rajta javítani?


2012. okt. 30. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Èn az interneten rendeltem a kapszulakat,de majd be linkelem nektek,csak most nem vagyok otthon. Szerintem lehet szedni nyugodtan,én megkerdezem a dokit is es azt mondta nyugodtan szedhetem meg program kozben is. Szerintem nem hiszik hogy erne valamit...,de en meg tudom,hogy csakis azota vannak 10alatti ertekeim. A wild yamot naponta ketszer szedtem ,etkezes kozben... kb 3-4000 ft attol fugg hol kapom meg. Amit most szedek (az is termeszetes) 6000 ft ès reggelente veszek be csak 1 mert ez mar dhea kivonat. Ha hazaertem kuldom,eppzotykolodunk az intezet fele,szoval lehet lesz is az irasomban hiba,nehez autoban irni a telefonon :D.
2012. nov. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
köszönjük a segítségedet! :-)
2012. nov. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Most értem csak ide.

Ezt szedem most és innen is rendeltem:

[link]


Eddig meg ezt:

[link]

2012. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Lenne még két kérdésem ezzel kapcsolatban, gondolom te már kitanultad magad a témában.

A wild yam-ről ellentmondásos dolgokat olvastam arról, hogy fogamzásgátló-e közben vagy sem. Mert hát éppen hogy babát szeretnék, nem védekezni ellene.

A másik kérdésem pedig az lenne, hogy miért váltottál a DHEA-ra, az hatásosabb? Az is természetes? Nyugodtan szedhető?

Azért érdeklődök, mert nem tudom melyiket rendeljem meg, talán tudnál benne segíteni.Még egyszer köszi és további kellemes hétvégét!

2012. nov. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
A wild yammal kezdtem,mert én is csak azt mertem első körben...:),aztán bizonyított. Talán maradtam is volna nála és egy hónappal ezelőtt is még azt szedtem ,de elfogyott és közeledett a program időpontja,és én épp sehonnan nem tudtam rendelni (mindenütt készlethiány volt),ezért rendeltem meg a DHEA-t. Már a párommal is szedetem. Nem tudom mit gondoljak,de most voltam az első uh-n és már olyan fejlett tüszőim voltak (3) hogy már valószínű,szerdán punkcióm lesz. Általában ilyenkor még csak kezdemények voltak és a dokim emelt az fsh szurin,most meg csökkentett :). Nem tudom már,hogy a dhea-nak köszönhetem ezeket,vagy véletlen egybeesés ,de én nem bántam meg,hogy kipróbáltam. A többit nektek kell eldönteni,mert biztosan vannak negatív vélemények (miről nem találnánk a neten valami horrort?),de én hiszem ,hogy nekem segített. Ja azt el is felejtettem,hogy legutóbb pl 1db tüszőm volt 2Xennyi szuritól. A helyetekben nem tudom melyiket rendelném meg most így... Talán kezdjetek a yammal,és max feljebb lehet lépni a dhea-ra,mert ott már egyenesen a kivonat jut a szervezetbe,gondolom ettől gyorsabb,intenzívebb a hatása... Majd írjatok hogyan döntöttetek!
2012. nov. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
Ja és azt még szerintem fontos megemlítenem,hogy kúraszerűen szedtem 3hónapos ciklusokban. Nem szabad folyamatosan szedni ezt olvastam róla valahol,és ezt én betartottam.
2012. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönöm. Nekem februárban lesz a következő (3dik) lombik, addig biztosan kipróbálom, szerintem a wild yammel kezdem. Nekem első lombiknál 3 tüszőből 5 petesejt lett 2 évvel ezelőtt, most nyáron a 2dik lombiknál 3 tüsző, 3 petesejt, pedig 2x annyi hormont kaptam (Gonal naponta 300). Szóval nagyon nehezen megy a stimu nekem is. Mi a Kááliba járunk, fagyibabánk természetesen nincs, hogy addig is hamarabb teljen az idő. Én IR-es vagyok, gyógyszert is szedek, remélem, ez nem ütközik majd a wild yammel. Hálás köszönet még egyszer!
2012. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönjük, hogy leírtad a tapasztalataidat ezekről a készítményekről.

Még nem döntöttem, de jó tudni, hogy vannak ilyenek.

Megpróbálok még egy hormonsort elintézni, aztán majd meglátjuk, akkor mennyi lesz az FSH-m.


Kedves utolsó válaszoló, megkérdezhetem, neked milyen FSH értékeid voltak?

2012. nov. 4. 08:00
 19/64 A kérdező kommentje:

Nektek néztek DHEA-szulfát szintet?


Az nekem nem alacsony 9 (0,95-11,67). Vagy ez nem ugyanaz.

Csak azért, mert ha DHEA-t kellene szedni, akkor ennek a szintnek alacsonynak kellene lennie, vagy nem?

2012. nov. 4. 08:48
 20/64 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

17/19-es vagyok. Már kicsivel korábban leírtam az FSH értékeimet: Először 6, majd 17,5, később 4, az utolsó eredmény pedig 8. Ez mind kb 3 év alatt. De az ezévi AMH nagyon rossz, a legrosszabb: kevesebb mint 0,1, szóval már mérhetetlen. Mégis, az ezt követő lombiknál 3 tüszőből 3 petesejt lett, mindegyik megtermékenyült és gyönyörűen osztódott, többsejtesek voltak már csupán 3 naposan, szóval fejlettebbek mint az átlag. De vajon a következőnél is így lesz?? Ezen nagyon parázok, hisz az idő nem kedvez az ilyen rossz hormon eredményeknek. Ezért kellen nekem is egy kis rásegítés. DHEA szulfát vizsgálatot nem tudom, hogy végezetk-e nálam, már van egy bőröndnyi leletem, de majd utánanézeek.


Kedves segítőnk!

Ha jól értem, most egy lombik programban vagytok. Nagyon sok sikert kívánok! Drukkolok! Azért majd jelentkezz még. Amúgy melyik intézetbe jártok?

2012. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!