Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas FSH-val lehetek terhes?

Magas FSH-val lehetek terhes?

Figyelt kérdés

3. napi hormonvizsgálaton az FSH-m 16, az LH 8 körüli.

Hasonló értékekkel lett valaki terhes? Gyógyszeres segítséggel vagy spontán? Kinek mit mondott a doki, és hogyan lehet rajta javítani?


2012. okt. 30. 11:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
Újra olvastam azt mit írtam,elég zavaros :) . Szóval ahogy a kapszula megjött(nem a menzeszem) rögtön elkezdtem szedni,és nem igazítottam a ciklusomhoz.
2012. nov. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:

Ó, Istenem, de sajnálom!!!! De ne add fel, igazad van dokidnak, most kell tovább lépni gyorsan, míg ilyen jók a hormonok. Akkor majd együtt megyünk lombikra év elején. Köszönöm, hogy visszaírtál. Én mától kezdem a vadgyökeret, ciklusom első napjától. Ugye, neked nem zavarta össze a ciklusaidat? És nem is voltál rosszul tőle?

Kitartás és fel a fejjel, bíznod kell a következő stimulálásban!

2012. nov. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:

Nem zavarta össze,csak a hormoneredményeim lettek jobbak. Főként az fsh és az ösztrogén,amit írnak is róla :) Akkor majd tartjuk egymásban a lelket,a programkor is,ha van kedved ;). Nekem kb. jan. vége feb.elejére saccolom mert hát pár napos csúszások lehetnek a ciklusomban,ezért nem tudom pontosan. Nekem is megérkezik a wild yam hamarosan,mert már megrendeltem tegnap előtt... Úgy döntöttem én is azt szedem inkább,mert az eddig is bevált...:) És a dhea elég megosztó...

Nem voltam rosszul tőle,inkább javított az általános közérzetemen,szebb lett a bőröm,a hajhullásom is elmúlt ami a harmadik stimunál szinte ijesztő volt(bár az nem csak ennek tudom be,mert ampullát is használtam).

2012. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy írtál.Én január elejétől szedek majd fogamzásgátlót egy hónapig és azután short protokollal február elején lesz a stimulálás. Így beszéltük meg a dokival. Állítólag a DHEA nem szedhető a fogigátlóval de a vadgyökérrel vajon igen? Nem tudod? Neked milyen protokol volt most?
2012. nov. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok! Most új dolgot próbálok ,még plusz a hormonjaim rendezésére. Nem tudom hallottatok e az Aviva tornáról, kifejezetten ilyen problémákra van kifejlesztve.

[link]

De ezen felül még egy csomó jót lehet olvasni róla a neten.

Amúgy mizu veletek?

Szép napot kívánok!

2012. nov. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Örülök hogy írtál. Én jártam Csehné Marikához Avivára kb egy évig. Nem tudom, hogy használt-e, nekem sajnos nem igazán voltak látható eredményeim. Igazából folytattam volna de gerincproblémám lett és akkor abbahagytam. De lehet, most újra elkezdem de már itthon. Szedem a wild yamet már kb 3 hete és bízom a csodában. M
2012. nov. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
Én is lassan kezdem a kapszulát... Elég nehezen tanulom be a tornát,mert én javarészt itthon fogom egyedül csinálni,bár gyakorló órára is eltudok majd néha járni. Igen bíznunk kell a csodába,és segítenünk is. Én még egy kis étrendi változtatásra is ráálltam,nagyon lúgosítok :). Hátha segítem vele a beágyazódást,ha eljutok most a beültetésig,mert olvastam,hogy savas környezetben,az embrió nem tud beágyazódni. Komolyan nekem ez megy a legnehezebben,mert nagyon szeretem a húst és most nem nagyon eszek,azaz inkább nem. Nem tudom meddig bírom,de nagyon igyekszem :D!
2012. nov. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Mi újság veletek???Én már fogamzásgátlót szedek a február végi stimulálás előtt, ha jól megy minden március elején beültetés.Írjatok ti is!M
2013. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi holnap megyünk uh-ra és ha minden jól megy amikor megjön kezdjük is a programot. Annyira kíváncsi vagyok,hogy kinél,hogy fog alakulni a dolog.

Puszi

2013. jan. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Voltunk ma uh-n,a kezdésünk attól függ milyen lesz a hormoneredményem az 1-2 napon. Akkor lesz csak kezdés ,ha az jó lesz. Egyébként már jövőhétre esik kb.az első ciklusnapom. Szorítsatok!
2013. jan. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!