Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » A 90 napos fogyokura mennyire...

A 90 napos fogyokura mennyire sikeres erdemes elkezdeni? Kinek milyen tapasztalatai vannak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 17:04
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
5%

[link]

vannak sokan akik rosszul lettek, beteg lettek tőle, csak hogy ilyen gyakorlatias válasz is legyen.

2011. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 Tethy válasza:
64%
Nekem két példa is van a környezetemben. :) Az anyukám immáron 4. alkalommal csinálja végig a 90 napot, ő ezidáig 13 kilót fogyott tőle, úgy, hogy mellette tornázott és biciklizett. Volt, hogy napokig nem fogyott, nem karcsúsodott egy dekát sem. A barátnőm, na ő inkább hízott tőle, de nála nem tudom mennyire tartotta be. Szóval ha rám hallgatsz és nem óckodsz tőle, akkor vágj bele. Nem zabálni kell, hanem normálisnál kicsit kissebb kajákat enni, mozogni. Úgy sikerül!
2011. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

"anyukám immáron 4. alkalommal csinálja végig a 90 napot" én egyszer csináltam diétát. lefogytam, tartom a súlyom. 4edszerre? LOL. ez aztán a sikerélmény.


"a barátnőm inkább hízott tőle"


Kérdező van még kérdés?

2011. nov. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
16%
szerintem a 90napos dieta nem megfelelo, az hogy szetszdik naokra feherje szenhidrat kemenyito vitamin vagy mik vannak ott, eleve szamomra a szenhidrat kemenyito az ugyanaz, tehat ket napod van amikor hizol, mert szenhidrattol fogyni nem nagyon fogsz, ami ebbol a dietabol valamit is ér aza feherje nap és a vitamin nap, de az se normalis hogy egesz nap valaki csak gyumolcsoket/zoldsegeket eszik aztan a szervezetbol kimarad a feherje és az izombol fogysz HA fogsz..ez az en velemenyem..lehet hulyeseget irtam de kétlem
2011. nov. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
koszonom a kommenteket!eleg vegyes de hat ez nem baj!
2011. nov. 22. 13:10
 6/41 anonim ***** válasza:
6%

00:50

nem írtál hülyeséget, de 3 szénhidrát nap van. a zöldség-gyümölcs is ugyan úgy szénhidrát forrás, ha a makrotápanyagokat nézüzzük.

2011. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
6%

00:50

nem írtál hülyeséget, de 3 szénhidrát nap van. a zöldség-gyümölcs is ugyan úgy szénhidrát forrás, ha a makrotápanyagokat nézzük.

2011. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
24%
00:50-es vagyok :)) gondolkodtam en is ezen, hogy vegul is a vitamin nap is egyfajta szenhidrat :/ mindenesetre en a 90naposat nem ajanlanam..
2011. nov. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 dgina válasza:
79%
Nekem tetszett! A kedvencem a szénhidrát nap volt, mert rengeteg jó receptet találtam hozzá. Viszont a gyümölcs nap utáni víz-nap az kegyetlen! :> Mindent egybevéve sokkal kellemesebb a 90 napos diéta mint sok más fogyókúra. A hatékonysága az személy-függő. Függ attól, hány kilóról indulsz, hány éves vagy, sportolsz-e mellette, stb. (Nálam kb. 3 kiló ment le, ami nem sok; De az is igaz, hogy 54 voltam amikor elkezdtem. :>)
2011. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
30%
a másik csoda meg hogy nem híztál O_o
2011. nov. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!