Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a következő vizsgálatok?...

Mik a következő vizsgálatok? Mire számíthatók? és az anyagiak?

Figyelt kérdés
Szeptemberben megyünk győrbe a kaáliba.párom eredménye OK nekem van PE és áttjárható a petevezetékem. milyen vizygálatok lesznek még és mikor lesz beűltetés vagy inszemináció? árban mit takarnak?
2009. aug. 11. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogják csinálni elsőnek a vérvételt+hormonvizsgálat,és talán még 1x a párodnak a spermavizsgálatot esetleg őt is elküldik vérvételre.Az én férjemet elküldték.szerintem ha a hormonok rendben vannak,és minden ok,akkor a vizsgálatok után,jöhet az inszem a következő menszesznél.Ha vannak hormonproblémák akkor előb
2009. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,valamiért elment hamarabb,ha vannak hormonproblémák akkor azt előbb renbe teszik.Ja és csinálnak nőgyógyászati vizsgálatot is,ha rég voltál rákszűrésen akkor azt,és kenetet is vesznek.Én 2 éve voltam inszemen,ez akkor kb havi 30000-35000ft között volt!De én a Budaiba jártam és ott a vizsgálatokért nem kellett külön fizetni,csak a gyógyszerekért!
2009. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia bocsi de csak most tudtam megnézni a válaszod. Nagyon szépen köszönöm sokat segítettél.
2009. aug. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!