Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek most? 2008. március...

Mit tegyek most? 2008. márciusától 1 éven keresztül próbálkoztunk a babó összehozásával sikertelenül. Ez év márciusában arra jutottunk a férjemmel, hogy szüneteltetjük, és egy adag (3 havi) tabit beszedtem.

Figyelt kérdés
Most 2 hónapja megint nem szedem a tabit, de csak egy véletlen folytán- nem tudtam időben kiváltani a doki miatt, ezért már nem kezdtem el szedni. A Párommal megszakítással védekezünk, vagyis ő. Én már nagyon nem bánnám a babót, de ő megint elbizonytalanodott. Mind a ketten dolgozunk, de a mai világban- lakás kölcsön, autó hitel, számlák- azt mondta, várjunk még. DE MIRE??? Ő most már 32, és 26. Már nagyon szeretném a babót, de hogy győzzem meg a Páromat? Ti voltatok már ilyen helyzetben? Segítsetek!!!!
2009. aug. 11. 11:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Közben kb. fél éve kiderült, hogy méhszájsebem van, és ezzel együtt valami gomba is. Ezt már régóta többféleképpen kezelem. Lehet, hogy ezért nem jött össze eddig? A doki szerint 100 ft nagyságú a seb. De már az is lehet, hogy eltűnt... Kb. 1.5 hónapja nem voltam dokinál.
2009. aug. 11. 11:11
 2/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhetö,hogy a gomba miatt nem jön a baba.

A méhsza´jsebet miért nem kezelteted??Baj lehet belöle.

Keress másik orvost,ha nem segít.1 év utánmár szoktak kivizsgálást,sperma vizsgálatot javasolni.

2009. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszobás lakásban lakunk jelenleg, kölcsön, kis fizetés, most tervezünk egy házat venni, amit teljesen fel kell újítani nagyon kevés pénzből. Ami megtakarításunk van, arra el fog menni. Ha teherbe esnék, nagyon össze kellene húzni magunkat.


Mégis vállaljuk a gyereket, arra, ami most van. Mire várnánk? Ez a mai világ nem lesz jobb, csak rosszabb, én meg napról napra öregszem. 32 leszek lassan, azt hittem, amint abbahagyom a védekezést, azonnal jön a baba, de eddig nem jött. ha arra várnánk, amíg a házat tökéletes formába pofozzuk és kidizetjük a részleteket, akkor legjobb esetben is a nagyanyja lehetnék a saját gyerekemnek, ha egyáltalán sikerülne megfoganni. Ha 26 éves koromban más ismertem volna a férjemet, nem vártam volna az első gyerekkel 32 éves koromig, de így alakult.


Neked hozzám képest van 6 év előnyöd, ami mind a természetes fogantatás, mint a mesterséges megtermékenyítés, mint az örökdefogadás terén nagyon jól jöhet. És minél kisebb a korkülönbség közted meg a gyerekeid között, annál jobban megértitek egymást, annál kisebb a generációs különbség. ha rá hallgattok, ne várjatok addig, amíg anyagilag mindent meg tudtok adni a gyereknek, mert lehet, hogy akkor már nem jön. Fel lehet nevelni a gyereket kis lakásban is, turkálós ruhában is, ahol két szájat etetnek, ott elfér a harmadik is.

2009. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igazad van. Én is így gondolom, csak még a férjemet kellene valahogy meggyőznöm.


Első válaszolónak: A gombát már egy éve kezeltetem lassan,hol elmúlik, hol újra kijön. A méhszájsebet is, csak sajnos azt már előbb észre kellett volna venniük...

2009. aug. 11. 21:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Még várok további véleményeket is!
2009. aug. 12. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!