Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 éves kapcsolat együttélés...

3 éves kapcsolat együttélés nélkül, vállalnál babát?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 15:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Nem.
2012. nov. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem.Először össze kellene költöznötök hogy kipróbáljátok működik e így is a kapcsolat.Lehet hogy egy fedél alatt lakva ki nem álljátok majd egymást.És erre ne akkor gyertek már rá mikor már ott a baba.
2012. nov. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Biztos, hogy nem. Számomra akkor semmi biztonságérzet nem lenne. Egy gyerekhez két ember kell a családban: apa és anya.

Mind a kettőnek fontos szerepe van a gyermek életében és most nem a kakil pelus cseréjére és az esti fürdetésekre gondolok!


Ha szülésig nem költöztök össze vagy esetleg utána se, akkor majd apuci mindig hazamegy esténként?!

Lenne akkor segítséged?! Nem.. pedig nem utolsó szempont az sem, hogy valaki melletted legyen legalább az első 6 hétben.


Számomra alapból halott kapcsolat lenne az, ha így szülnék gyereket. Az egyik fél vígan mulat a barátaival, amíg a másik a közös gyermekkel otthon tölti minden percét.

2012. nov. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha teherbe esnék, akkor természetesen összeköltöznénk, csak most nem megoldható a munkahely szempontjából.
2012. nov. 1. 15:21
 5/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem!

Ismerősömék most fognak összeköltözni, jön a baba....Hát mit írjak? Bátrak....

Én kb. másfél évig éltem együtt gyerekvállalás előtt a párommal, és még most is vannak olyan dolgok, amikben összezöccenünk. Hát ha még eleve a tanulópénzt se fizettük volna meg....!

2012. nov. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Neem!

Jùújjj, tényleg nagyon bátrak az ilyen emberek.

Mi másfél év után költöztünk össze. Az első hónap gyönyörű volt. Élvetük h együtt lehetünk. Aztán az eékövetkező félévben majd` kinyírtuk egymást mire össze csiszolódtunk és kialakítottuk a saját,családi hagyományainkat.

Egy gyerekkel ez elképzelhetetlen lett volna.

Hát sok sikert!!!

2012. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy nem. Együttélés nélkül még házasságkötésbe sem mennék bele, nemhogy gyerekvállalásba. Meg kell ismerni egymást, hogy működik-e együtt, napi 24 órában, összezárva is az élet. El nem tudnám képzelni másképp.
2012. nov. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Hát akkor lehet megbotránkozni :D


Férjem és én megismerkedtünk júliusban, összejöttünk augusztusban, szeptemberben elhatároztuk, hogy összeházasodunk, következő júniusban volt az esküvőnk, és akkor költöztünk össze.


Annyit határoztunk, hogy fél évig még ne jöjjön a baba, annyit legyünk "kettesben".

Ez sikerült is, aztán egyből jött a baba, két év múlva a második, öt év múlva a harmadik, ahogy terveztük.


Nyolcadik éve vagyunk együtt, és egyre jobb, mondhatom. :o)


Nekem is voltak kapcsolataim előtte, hosszabbak is, de ott én is bizonytalankodtam volna.


Ha megvan az "igazi", akkor ott nincs mire várni, ez az én véleményem.

2012. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

1es vagyok.

utolsónak: azért az mégsem olyan durva, hogy fél év után jött a baba :) mert mégis csak laktatok együtt előtte.

mi lassan már 5 éve vagyunk együtt, ebből másfél éve lakunk együtt, és nemrég határoztuk el, hogy jöhet a baba. de, még így is azt mondom, hogy vannak olyan dolgok másfél év együtt élés után is, ami meglep :D

2012. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
8 év után is van, ami meglep, de egyre ritkábban. :o)
2012. nov. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!