Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jött már össze valakinek úgy...

Jött már össze valakinek úgy a baba, hogy "csak" 2-3 naponta voltak együtt?

Figyelt kérdés
Több helyen olvastam már,hogy nem javasolt minden nap együtt lenni,mert rontja a sperma minőségét. Vált már be valakinek?
2012. nov. 5. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
igen nekem, 2-3 naponta sexeltünk és előtte csak havi egyszer... na abban a hónapban sikerült is!
2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen! 2 naponta sok esély van babásodásra :)

Most mi is várjuk a babucit!

2012. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk úgy sikerült, hogy 5-6 alkalommal voltunk együtt összesen abban a hónapban.
2012. nov. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem jött össze ezzel a módszerrel!:(
2012. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk pont a mindennap jött be és nem a 2 naponta.Kitudja miért??!:)Próbáljátok ki mindkét módszert:)
2012. nov. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi egy hónapban kb 4-5 alkalommal voltunk együtt, de terhes lettem 3 hónap "próbálkozás" után. Annyira nem görcsöltünk rá inkább úgy voltunk vele, hogyha jönni akar akkor jöjjön. Hát jönni akart.
2012. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az elsőnél egy hónapban 1x, másodikkal 2x voltunk együtt, épp ilyen időszak volt, viszont így is sikerültek! :) Jókor kell szexelni!
2012. nov. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 hétig voltunk így hogy 2-3 naponta, első ilyen hónapban sikerült is a baba :)
2012. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!