Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan jó veletek megosztani a...

Kathrin01 kérdése:

Olyan jó veletek megosztani a terhességi és babatervező tapasztalatokat. Másoknak is van ilyen érzése?

Figyelt kérdés
Mikor olvasom ezt az oldalt, mindig rájövök, hogy itt is mennyi olyan nő van, mint én, hogy majd megőrülök, hogy terhes legyek. Ma két kisbabát is megdajkáltam az ismerőseimnél, és arra gondoltam, hogy az az Úristen biztos nekem is megadja, hogy legyen gyermekem.
2009. aug. 12. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
ajánlom nekd a hoxa.hu oldalt ott ngoyn jó csapatok jönnek össze
2009. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. aug. 12. 17:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Én is minden nap felnézek és olvasgatom a beszélgetéseket. Időnként írok is.
2009. aug. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bizony nem egyszerű nézni a családokat kisgyerekkel, vagy a barátnőkkel találkozni akik kismamák. Én 9 hete vetéltem (14. héten) és bizony még most is néha rágörcsölök a gondolatra, hogy nekem is lassan lehetne már. Rossz érzés, dehát türelem kell hozzá. Úgyhogy tényleg jó ez az oldal arra, hogy megosszuk ezeket a dolgokat, és sok infót is kaptam arra,hogyan tovább. Sok sikert mindenkinek aki hasonló cipőben jár mint mi.
2009. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nagyon sajnálom, ami veled történt, nekem is volt egy korai vetélésem. De fel a fejjel! lesz még baba!

2009. aug. 12. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én pontosan úgy érzek mint te! Októberben leszek 31 és már nagyon szeretnék terhes lenni. Elég vegyes érzéseket váltanak ki belőlem az írások! Aki terhes, mindenkinek gratulálnék, de olyan sokan reménykednek, próbálkoznak, telik az idő... De nagyon szupi, csaj "csajok", tabuk nélkül, jönnek a kérdések és nem vagyunk restek egymásnak válaszolni!!! Itt legalább érzem az összetartást, kár hogy ha kimegyek az utcára, ott nem barátságosak és jóindulatúak az emberek...
2009. aug. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!