Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhessegnek vannak...

2-3 hetes terhessegnek vannak mar jelei? Ciki ha 2 pasi kozul nem tudom ki az apa es ca.18 evvel idosebbek nalam? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen kis ribi, de bevallom kicsit megvaltoztam az elmult par hetben es eleg lotyos lettem, itt elismertem szoval kommentben nem kell ini, koszonom.


Nem jon meg. Mondjuk nekem ossze-vissza jon meg.

Most dolgozom, de szunetben veszek tesztet.

Oszinten en orulnek ha terhes lennek... mondjuk nem lenne egykonnyu a szitu. De lenne valaki aki majdnem csak az enyem.

Mindket pasi megengedheti maganak hogy luxusban nojon fel a gyerek...

Lenne vegre valakim, annyira szeretnek mar gyereket... :(


21/L



2012. nov. 7. 12:09
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Igazán nem rosszindulatból írom, de nem akarom, hogy később ébredj rá: az érzelmi biztonságot nem a gyerek teremti meg, hanem a stabil párkapcsolat és az abba születő baba. Szerintem jobb lenne, ha várnál még ezzel, ha most nem is lesz baba.
2012. nov. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Mind a kettővel pont 2-3 héttel ezelőtt voltál együtt?
2012. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

Egyet értek elsővel: a szeretethiányodat nem a gyerek fogja pótolni. Sőt, őt Neked kell szeretned, és mindig rapszodikus, hogy mikor, mit és hogyan kapunk vissza...


Na de a kérdéshez:

A ciklusod hányadik napján voltál együtt és melyikkel. És hány naposak a ciklusaid?

2012. nov. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Ja, a tisztázás kedvéért, ha már késik, akkor ezt 4-5 hetes terhességnek hívják, ugyanis az utolsó vérzés első napjától kell számolni...
2012. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Hát az a nagy gáz, hogy azért akarod a babát, hogy szeressen valaki. A tizenévesek is ezért vállalják az anyaságot. Ha már a barátjuk nem akarja őket, akkor a gyereknek így is úgy is szüksége van az anyára... Elég gyerekesen gondolkodsz. Vegyél egy tesztet, mert ha már most késik, akkor nagy eséllyel kimutatja a teszt, hogy terhes vagy-e.
2012. nov. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom hogy nem ez az erzelmi dolog lenne a legtokeletesebb, de mar annyira vagyok ra hogy legyen valaki aki velem van - es itt nem a pasira gondolok, hanem a gyerekre. Akit en nevelhetek, en gondoskodhatom rola...


Tudom butasag az egesz, es lehet apakomplexusom van, hogy csak ez a korosztaly vonz szexualisan.


Es igen, mindkettovel akorul voltam egyutt... Szereto vagyok, elismerem... Nem a legjobb pozicio, de legalabb szexualisan kielegulok es amig egyutt vagyunk mindketten boldogok vagyunk akkor miert ne?


Meg most amugy se tudnek egy rendes parkapcsolatot kialakitani, szar eletszakaszban vagyok dolgozok sokat a jovomert es eddig szinte semmit nem szexeltem most viszont mar nem birtam tovabb es olyan vagyok lassan mint a Szex es New York... meg mazli hogy nincs tobb szabadidom...


De am milyen lenne a 2-3 hetes terhesseg? Vegulis kicsi ra az esely, de olyan jo lenne... egybol repulnek haza...

2012. nov. 7. 12:22
 7/33 A kérdező kommentje:

Nem a pasit akarom magamhoz lancolni hanem a gyerekhez kotodom!!!


A ciklusaim 35 napos korul vannak. Hormonzavaros voltam tavaly, de ebben az evben mar szepen csuszasokkal de megjovogettek, a pluszkilokat is lefogytam. A laborjaim is jok.

A tuszorepedeskor voltunk egyutt... Meg ereztem is azt a kozepidos fajdalmat...


Ah kicsi esely van... pedig olyan jo lenne... :)))

2012. nov. 7. 12:26
 8/33 anonim ***** válasza:

Nem nagyon vannak még jelei az ilyen korú terhességnek! Persze kivételek mindig vannak...gyakori pisilés, mell érzékenysége - sztem ezek a leggyakoribbak.


Hármasban nyomtátok??? :D Esetleg a védekezés nem jutott eszetekbe??? Mert ha nem, akkor lehet nem csak Te szeretnél kisbabát :)


Bocsi, de remélem nem vagy terhes! :( Majd eljön a Te időd is...de ez nem az! Ha meg igen, akkor....

2012. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira ne örülj a babának, mert ha egy párkapcsolatot sem tudsz kialakítani, és a jövődön is dolgozni kell, akkor sajnos nem való neked gyerek. Vele is kapcsolatot kell kialakítani, az ellátása pedig nagyon sokat igényel (időt, pénzt, türelmet).

És azért szülni, hogy ő majd szeressen téged, óriási önzőség, ne haragdj!

2012. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem ez lenne a normalis ido a gyerekvallalasra.

De amikor anyukat latok a gyerekevel annyira irigylem oket. Regi osztalytarsaknak is mar van gyerekuk es olyan klassz, a te vered, a te gyermeked!


Nem harmasban nyomtuk. Az egyik nyiltan megmondta ha osszejon a gyerek akkor okes mindenben tamogat, de azert nem elvezett belem, mondjuk tudjuk ez nem kizaro ok.


A masikkal ugy volt hogy eloszor gumi, mert nem akar gyereket, neki mar van. Aztan megsem hozott...


Mondjuk mondom egyik se halna bele ha el kene tartania egy csaladot, meg se kottyanna nekik tulajdonkeppen...

2012. nov. 7. 12:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!