Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhessegnek vannak...

2-3 hetes terhessegnek vannak mar jelei? Ciki ha 2 pasi kozul nem tudom ki az apa es ca.18 evvel idosebbek nalam? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen kis ribi, de bevallom kicsit megvaltoztam az elmult par hetben es eleg lotyos lettem, itt elismertem szoval kommentben nem kell ini, koszonom.


Nem jon meg. Mondjuk nekem ossze-vissza jon meg.

Most dolgozom, de szunetben veszek tesztet.

Oszinten en orulnek ha terhes lennek... mondjuk nem lenne egykonnyu a szitu. De lenne valaki aki majdnem csak az enyem.

Mindket pasi megengedheti maganak hogy luxusban nojon fel a gyerek...

Lenne vegre valakim, annyira szeretnek mar gyereket... :(


21/L



2012. nov. 7. 12:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Ha már több napja késik, akkor nagy valószínűséggel kimutatja a délutáni vizeletből is.
2012. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

Alapbol szokott kesni...

Elozo heten kellett volna megjonnie ha az en normalisamat vesszuk.


Akkor azt mondod probaljam meg miutan hazaertem?

2012. nov. 7. 15:10
 23/33 anonim ***** válasza:
Nem kell várjál a reggeli első pisire mert már késik.A clearblue nálam 4 nappal a nemvárt előtt délutáni pisiből erős két csíkos lett:)
2012. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Én ezt el sem akarom hinni...
2012. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
na mi újság???
2012. nov. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Mi lett az eredmény??
2012. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Szerinted, ha kapsz max. 100 ezer forint gyerektartást, abból luxusban fogtok élni ketten a gyerekkel? Nagyon el vagy tévedve.

A kiiírásaidból pedig az jön le, hogy nagyon nem vagy még kész az anyaságra.

2012. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Hát grat... Kicsit kínos helyzet... De türelmetlenül várjuk, mi lett az eredmény. És ha már késik, nem kell reggelig várnod, nekem este fél tízkor is csíkos lett
2012. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem ez az idealis eset az anyasagra.

Tudom hogy sokan elitelnek amiert onzo modon- es ezt vallalom hogy onzoseg- orulnek ha babat varnek.


Tudom, hogy valamelyest gyerek vagyok.

De azt is tudom, ha kene felnonek a feladathoz, mint ahogy annyi mindenhez kellett hirtelen felnonom eletem soran.


Egyebkent lassan tesztelek, meg nem jo az idopont. Szerintem amugy negativ lesz, es csak egy fantazia lesz aminek az emleke megmarad.


ui.: ketlem hogy gyerektartas lenne belole, de akkor se 100k pluszba az en fizum itt atlag felettinek szamit, szoval gondolhatod mennyit keresek ha kulfoldon helyi atlag feletti penzt kapok, ismerosnek meg se mertem mondani mennyi mert o meg helyi en meg tobb mint duplajat keresem mint o...

A penz MAR nem tema, NEM lenne problema...


Am szerintem negativ lesz, es csak abrand az egesz... :((

Mondjuk kuszak lennenek a dolgok kicsit, de csak az apatema miatt, hogy ki az :) szeretet, anya, penz lenne.

2012. nov. 7. 18:30
 30/33 A kérdező kommentje:

Not pregnant.


Sokak oromere.

Azt azert hozzatennem hogy tavaly amikor hormonokkal tomtek azt mondtak hogy majd nehezen fogok teherbe esni ha egyaltalan teherbe eshetek, szoval ez is egy olyan dolog amiert orultem volna egy meglepetes babanak!


Koszonom a valaszokat! Tovabbi szep napot nektek!

En is visszatelepszem az "uncsi" mostani eletembe egyedul aztan hamarosan jobbak lesznek a dolgok.


ui.: nagyon jo hipochonder vagyok, amiota olvastam hogy mik a tunetek, faj a hasam, a mellem es a derekam :)))

2012. nov. 7. 18:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!