Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhessegnek vannak...

2-3 hetes terhessegnek vannak mar jelei? Ciki ha 2 pasi kozul nem tudom ki az apa es ca.18 evvel idosebbek nalam? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen kis ribi, de bevallom kicsit megvaltoztam az elmult par hetben es eleg lotyos lettem, itt elismertem szoval kommentben nem kell ini, koszonom.


Nem jon meg. Mondjuk nekem ossze-vissza jon meg.

Most dolgozom, de szunetben veszek tesztet.

Oszinten en orulnek ha terhes lennek... mondjuk nem lenne egykonnyu a szitu. De lenne valaki aki majdnem csak az enyem.

Mindket pasi megengedheti maganak hogy luxusban nojon fel a gyerek...

Lenne vegre valakim, annyira szeretnek mar gyereket... :(


21/L



2012. nov. 7. 12:09
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Csak úgy kíváncsiságból? Mit dolgozol?
2012. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem fog válaszolni, valószínű táncosnő. Nincs azzal baj, csak olyan kis fiatal még, azt hiszi ez mindig így lesz! Egy jó tanács a kérdezőnek: Válassz ki egy pasit, szeressed, ő is szeressen és majd jöhet a baba.

Én is voltam 18, kimentem külföldre dolgozni, terhes lettem, elvetettem, megtaláltam a nagy őt, évek múlva terhes lettem, összeházasodtunk, most várjuk, hogy újra az legyek. Ez sose történt volna meg velem, ha akkor nem megyek külföldre... A gyerekem luxusban él, de hidd el nekik nem az kell, csak egyszerűen szeretet, de abból végtelenül! És azt pénzen nem veheted meg soha! Ha gyereket akarsz akkor szerelemből tedd, az lesz az igazi, amikor majd lesznek nehéz napok!!! Legyél szerencsés és azt, hogy külföldön vagy, használd arra, hogy sok pénz keressél és otthon alapozd meg a jövődet, vegyél lakást, kocsit... vagy tanuljál belőle... aztán még mindig lehet gyereked;-)

2012. nov. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

"Nagyon kedves" vagy utolsó, de nem táncosnő vagyok, szánalmas amikor valaki direkt lehúzó következtetést ír másról... -_-

Sajnálom, de nem írok teljesen beazonosítható dolgokat.


A normálisabb felének köszönöm a válaszokat, a kultúrált stílusban írt tanácsokat is szívesen olvastam. Szép estét Nektek!

2012. nov. 7. 22:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!