Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2-3 hetes terhessegnek vannak...

2-3 hetes terhessegnek vannak mar jelei? Ciki ha 2 pasi kozul nem tudom ki az apa es ca.18 evvel idosebbek nalam? Bovebben lent

Figyelt kérdés

Nem voltam ilyen kis ribi, de bevallom kicsit megvaltoztam az elmult par hetben es eleg lotyos lettem, itt elismertem szoval kommentben nem kell ini, koszonom.


Nem jon meg. Mondjuk nekem ossze-vissza jon meg.

Most dolgozom, de szunetben veszek tesztet.

Oszinten en orulnek ha terhes lennek... mondjuk nem lenne egykonnyu a szitu. De lenne valaki aki majdnem csak az enyem.

Mindket pasi megengedheti maganak hogy luxusban nojon fel a gyerek...

Lenne vegre valakim, annyira szeretnek mar gyereket... :(


21/L



2012. nov. 7. 12:09
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
74%

nekem ebből az jön le, hogy Te csakis azért voltál ezekkel a pasikkal, mert van pénzük és igy jól fogod tudni nevelni a gyereked. De belegondoltál, hogy az a gyerek mit fog rólad gondolni a későbbiekben? lehet, hogy ezért fog megutálni és nem szeretni.

Hiába akarsz most gyereket, aki csak a tied, de arra nem gondoltál, hogy az apának is van beleszólása?

Várj még azzal a gyerekkel amig nem találsz egy normális embert akinek nem a szeretője leszel hanem majd a felesége.

2012. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Hogy végre valaki a kérdésedre is válaszoljon minden előítélet nélkül:a 2-3 hetes terhesség ahogy te hívod az tulajdonképpen ahogy már leírták 4-5 hetesnek felel meg orvosilag.Tünetek lehetnek a következők.Ilyenkor a legelső a menstruáció kimaradása.Mell fájdalom, érzékenység, bimbó viszketés, sötétedés, eresedés.

Alhasi feszülés, felpuffadás, szurkálgatás vagy mensi görcs szerű fájdalom.esetleg az émelygés reggelente éhgyomorra vagy a hányás is, de nálam ezek csak a 8. héttől jöttek.Itt egy rakat tünet amiből lehet találgatni de vegyél egy tesztet.Ahogy olvasom nem is itt laksz hanem külföldön.Akkor ott a legjobb teszt a Clearblue.Az biztosan nem fog ennyi idő után becsapni...!

2012. nov. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

11. veletlenul kerultem veluk ossze, nem a penzuk vonzott, az elsorol nem is tudtam eloszor hogy milyen orbitalis vagyona van mert nagyon szereny. A masodikrol is csak azutan tudtam meg hogy mivel foglalkozik miutan mar kiszemeltem magamnak. A hely ahol talalkoztuk az ami miatt nagyobb volt az eselye hogy tehetosebbek, mert en is csak a kulfoldi munkam miatt engedhettem meg magamnak hogy ott legyek, de ez nem nagyon tudatosult akkor bennem hogy mekkora kivaltsag, csak utolag hogy tudom kikkel voltam egy helyen.


12. koszonom a valaszt. Ha menzesz 1. napjatol szamoljuk akkor 6 hetes lennek...

Tunetek semmi extra, folyasom van sok... a hasam fajdogal, de az lehet a mensi miatt is. A mellem nem erzekeny... Ah csak behintaztatom magam mert annyira szeretetehes vagyok :) :) Tuti negativ lesz, de azert veszek majd egy Clearblue-t... Meg kicsit tobb mint 2 ora szunetig...

2012. nov. 7. 12:57
 14/33 anonim ***** válasza:
Gyerek vagy meg hidd el nem kell neked gyerek ahogy te is leirtad 21/L es nem 21/N
2012. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

Igen, sokmindenben gyerek vagyok, erzelmileg is inkabb gyerek vagyok.

Viszont amennyi mindent csinaltam mar az eletben eleg felnottnek kellett lennem... 21 evesen sajat penzbol felultem egy repulore es uj eletet kezdtem egyedul egy ismeros nelkul kulfoldon, egy olyan orszagban ahol meg eletemben nem jartam.

2012. nov. 7. 13:23
 16/33 anonim ***** válasza:
A gyerek felnő és "elhagy", éli a maga életét. Nem szabad egy ártatlan emberre támaszkodnod, főleg nem ennyire. Amíg nem békélsz meg az életeddel és teremtesz saját célokat, értékeket, addig nem jó irányból közelíted az anyaságot. Az értékek átadása, egy egészséges élet elindítása kellene hogy célja legyen a gyermekvállalásnak, és nem az, hogy legyen valakid, aki majdnem csak a tiéd. Soha nem lesz a tiéd! Önálló személyiség, önálló ember, akinek az élete első felében segíthetsz! Nem tudom, hogy várandós vagy-e vagy sem, és hogy kit válassz, szintén a te döntésed, de ha egyik férfit sem szereted annyira, hogy kizárólagos kapcsolatod legyen vele, akkor szív alapján azt mondom, ne válaszd egyiket se! A TE életed nem a gyerek lesz, hanem az, akit választasz, akivel összekötöd az életed! Nagy különbség! A társad választod egy életre! Nem a gyereket!!
2012. nov. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Elméletileg arra van nagyobb esély, hogy az az apa, aki rendesen beléd élvezett, mint az, akinek csak az előváladéka ment be, de mondjuk minden attól függ, hogy mikor volt az ovulációd, azt meg pontosan te sem tudod...

Ha megszületik a baba, egy DNS teszt mindent elárul.


Ha ikreid lesznek, még így is járhatsz...

[link]


Na viccet félre téve, az is kérdés, hogy az apajelöltek mit szólnak a másikhoz, tudnak-e róla, meg hogy hogyan képzelitek el a jövőt, hiszen kérdés, hogy "csak" anyagilag támogatnának-e, vagy családi életet szeretnének hármasban?

Esetleg kapcsolatuk/családjuk is van? Úgy még "szebb".


A nagy korkülönbség önmagában nem gond szerintem.

2012. nov. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

Az egyes velem lenne.


A kettest ketlem, neki van csaladja es sajnos nagyon figyelnie kell a kulsosegekre hogy mit latnak belole... eleg vacak.


Ah nem hiszem hogy terhes vagyok, inkabb csak egy erzelmi melyfold... De azert veszel egy clearblut ki tudja... Mondjuk en arra fogadok hogy negativ... Tetek?

2012. nov. 7. 14:11
 19/33 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett a teszt eredménye?
2012. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Okok, mindjart lelephetek.

De amugy nem reggeli vizelettel kell?


Szerintem tuti nega lesz, csak en elem magam bele ennyire a dolgokba a szeretethiany miatt...

2012. nov. 7. 15:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!