Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányos párnak mennyi esélye...

Dohányos párnak mennyi esélye van arra, hogy 1 hónap alatt össze jön a baba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 10:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nálunk "csak" a pár férfi tagja dohányos, de első próbálkozásra összejött a baba :-)
2012. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó,de az nem tudod mennyire esélyes,hogy ha mind a ketten dohányzunk:S
2012. nov. 10. 10:55
 3/18 anonim ***** válasza:
30%

Talán le kéne tenni, nem gondolod!!??

Vagy végig akarod pöfékelni a terhességet is esetleg?

2012. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem akarom végig pöfékelni hogy ha érdekel:)teherbeesés előtt 3 hónappal is elég letenni,csak érdeklődöm:)
2012. nov. 10. 11:00
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
Fél év kell, hogy kitisztuljon a szervezet, nem három hónap. Ha ez számít neked!
2012. nov. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nőgyógyász mondta,hogy 3 hónap
2012. nov. 10. 11:03
 7/18 timike26 ***** válasza:
65%

szrintem ugyanannyi esèly van mint a nemdohànyzoknàl.a fèrjem 10 ève dohànyzik,èn mèg koràbban kezdtem ès osszejott a baba 14 hetessen szoktam le orvosi segitsèggel.nekem a doki azt mondta hogy az sem jo ha rogton "leszoksz"amint megtudod hogy baba van,àrthat is.


/ès most johetnek a szokàsos beszolàsok/

2012. nov. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

teljesen mindegy mikor szoktok le, már az is pozitív,ha leszoktok. nálunk úgy volt,hogy a párom keményen elhatározta magát,hogy a gyermekvállalás előtt egy évvel letesszük a cigit. márciusban letettük, köv. év júniusában már várandós voltam. mindketten több,mint 10 évig szívtuk,napi 1-1 dobozzal. azt nem tudom,hogy a női nemi szaporodást gátolja-e a dohányzás,de a férfiaknál a sperma minőségét biztosan károsítja. sok sikert és kitartást!

amúgy az h. az első hónapban összejön-,az lutri. nekünk a 3.-ban sikerült és biztos vagyok benne,hogy sok nemdohányzó pár van,akiknek esetleg évekig kellett rá várni. sőt, barátunk és a párja láncdohányosok,első hónapban sikerült a baba. (igaz a 12. héten el is ment,de nem bizonyítottan a dohányzás miatt)

2012. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem unokatesóm is akkor tette csak le, amikor megtudta, hogy terhes. barátnőmnek pedig napi 1 szálat az orvos engedélyezett, mert ugyanezt mondta neki, hogy lehet jobban árt azzal, ha most teljesen megvonja magától a cigit, mint ha elszív egy szálat naponta. mindkettő egészséges szép baba lett
2012. nov. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem annyi mint a nemdohányzónak! Bár gondolom aki láncdohányos napi 2-3doboz,az más......,de apámnak így is sikerült 3gyereket összehozni elég könnyen.


Én és a párom is dohányoztunk(napi fél-1doboz,a férjem többet szívott),mégis rögtön az első védekezésmentes alkalomkor állapotos lettem!:)

Én rögtön letettem,a párom 1,5év után. Most már egyikünk sem dohányzik,3éves a kislányunk.:D

2012. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!