Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dohányos párnak mennyi esélye...

Dohányos párnak mennyi esélye van arra, hogy 1 hónap alatt össze jön a baba?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 10:50
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos hozzászólásokat!és a leszokásnál mikor megtudtátok,hogy baba van,mennyire volt nehéz a leszokás?
2012. nov. 10. 11:24
 12/18 anonim ***** válasza:
7/10 -es nálad a pont !!!!! Igy igaz
2012. nov. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem se befolyásolja a teherbeesést a dohányzás. Én terhesség előtt hagytam abba nem szándékosan, rá két hétre lettem babás. Azóta se gyújtottam rá, nem is tudnék. Esélyetek ugyanannyi mint a nemdohányzóknak, bármi megtörténhet, akár az első hónap vagy akár 7 év .-). Vannak sokkal csúnyább dolgok amik a teherbeesést korlátozzák...
2012. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es és 12-es. Érdekes nekem meg pont azt mondta az orvosom hogy mindenképp tegyem le rögtön a cigit,mert nagyon sokat árt! 12évig napi 1-1,5dobozt szívtam.

[link]

2012. nov. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mindketten dohanyoztunk, atlag napi 1 dobozt. Raadasul o 42 volt, ugyan volt mar gyereke, en 39 es meg nem volt. 1 honap alatt osszehoztuk:-))) En meg aznap leraktam, hogy megtudtam, hogy babat varok. Nem volt nehez, mert az utobbi hetekeben mar nem is kivantam, mint ahogy a kavet sem. Gondolom a terhesseg miatt nem kivantam. A lanyom 1 eves koraig nem gyujtottam ra, de azota sajnos visszaszoktam. Most napi 5-10 szalat szivok. Apuka tovabbra is dohanyzik. Lanyunk 3 lesz a jovo honapban.
2012. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi mind a ketten dohányoztunk és második probára jött össze, vagyis második hónapban.
2012. nov. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szia.szerintem nincs több esélye a nem dohányzóknak a dohányzókkal szemben.mi mindketten cigiztünk.de elsőre összejött a baba,én leszoktam a párom még nem.és egészséges az 1 hónapos kislányunk.
2012. nov. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a sokféle tapasztalatot!
2012. nov. 11. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!