Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti megfigyeltétek már ezt?...

Ti megfigyeltétek már ezt? Vagy csak nálam van így? (kicsit undorító)

Figyelt kérdés

Van amikor a párommal együtt vagyunk és a spermából az együtt lét után szinte semmi nem jön ki , van h egyből kifolyik....és van h jön is ki meg utána lévő napon is egyfolytában jön még .....

szerintetek

van köze a termékeny napokhoz mikor melyik van ?

és ha igen akkor szerintetek melyik lehetnek a termékeny napok ?


2012. nov. 13. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is szoktam így járni, fogalmam sincs mitől függ... talán lehet köze a termékeny napokhoz... talán zártabb a méhszáj, vagy összehúzódik a méhed az orgazmustól.. vagy a fene se tudja... de van ez így mással is nyugi.. :D
2012. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
És mi ezen az undorító? Ha undorító, ne csináld...
2012. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kedves lányok, először is: ondó


aztán - nem tudom feltűnt-e - jelentősen eltérő mennyiségű lehet amit a partnertől kaptok ... jelentősen ... az is számít milyen gyakori a férfinek a szex, stb, stb


ja, és a méhbe csak az élelmesebbje jut be (a spermiumból), de legyetek erősek valamikor ti voltatok a legrátermettebbek a sokmillióból :)

2012. nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mondjuk azért írtam oda h undorító hogy aki éppen ebédel ne nyissa meg a kérdést és ne köpje ki a kaját :)

ebéd közben l én nem szívesen olvasnék ilyenekről...de én finnyás vagyok :D

2012. nov. 13. 12:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez normális. A hüvely fala amúgy is redőzött (hogy tágulhasson ugye szülésnél), szerintem simán "beleül" a ráncokba a cucc, aztán amikor épp úgy mozdulsz kifolyik. Menstruációnál is találkoztam már ilyennel.
2012. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. nov. 13. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Na nálunk ez úgy van, hogy ha én vagyok felül, akkor azonnal kifolyik, ahogy "leszállok" róla :D

Viszont ha én vagyok alul, akkor alig jön ki valami, és nekem is néha másnap indul meg (elég kellemetlen, amikor melóban felállok, és érzem, hogy elönt a tegnap esti...). Én ezt a pozícióhoz kötöm, nem a termékeny napokhoz. De aztán persze ki tudja, mondjuk én fog.gátlót szedek, szóval elméletileg nincsenek termékeny napjaim.

24N

2012. nov. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg szeretkezés után ki szoktam magam mosni,amennyire tudom,pont azért,mert nagyon kellemetlen érzés,ha folyik kifelé,az meg főleg,ha megyek valahova és átázik még a nadrágom is,bár ilyen 19 évesen volt,mikor még nem tapasztaltam ki a dolgokat.
2012. nov. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!