Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Kérdésed túl...

Lehet baba? Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú.

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, még nem döntöttük el, hogy belevágunk a babaprojectbe, de ha mégis várandós lennék természetesen szeretettel várnánk a picit. A fogamzásgátlóval soha nem volt semmi problémám, pénteken "megjött", de csak 1,5 napig tartott egy nagyon enyhe vérzés, a hasam görcsölget, de más tünetem nincs. Holnap reggel akarok tesztelni, de érdekelne hogy valaki volt e már hasonló helyzetben, és lett e belőle baba?

Köszönöm a válaszokat!


2012. nov. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha még szedsz fogamzásgátlót, miért gondolod hogy tesztelned kéne? Az azért van, hogy ne legyél terhes. Ha meg babát akartok akkor ne védekezzetek.
2012. nov. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves 1es bnőm is gyógyszer mellett lett terhes. Szerintem tesztelj és ha az vagy akkor ki mutatja. Azt mondta nekem az orvos hogy ha meg is jön de 3napnál rövidebb ideig tart akkor előfordulhat a terhesség.
2012. nov. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Azért szedem, mert nem tervezzük még a babát, de ezt a kérdésemben is leírtam, úgy mint azt is, hogy ha mégis megfoganna a csöppség nagy szeretettel fogadnánk, és várnánk őt.

Köszönöm a válaszokat, mindenféleképpen fogok csinálni tesztet.

2012. nov. 15. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!