Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már valaki terhes és...

Volt már valaki terhes és közben mensizett? És ha igen milyen tünetekkel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 20. 06:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Anyukám hugának 4 gyereke van, mind a néggyel a 3.hónapig megjött neki rendesen és teszt sem mutatta. Meglepetés volt neki a terhesség :)
2012. nov. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
es voltak neki valamijen tünetei,cici feszüles vagy ilyesmi?vagy semi jele nem volt.mert pénteken csinaltam tesztett halvanyan pozitiv lett szombat este megjött a mensim.most nem tudom hogy mi van?
2012. nov. 20. 08:03
 3/14 anonim ***** válasza:

Csinálj még egy tesztet. Ha terhes vagy, akkor már egyértelműen mutatnia kell.

Most az van, hogy vagy téves volt a teszt, ill. amit 2. halvány vonalnak néztél az szellemcsík volt, vagy korai vetélésed volt, vagy terhes vagy, és annak ellenére jelentkezett némi vérzés. Szóval tesztelj újra.

2012. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Teszteljél. Volt valami változás a vérzésed során mennyiség minőség? De ha nem vagy biztos magadba akkor menj el orvoshoz. Mennyire volt pozitív: Mert ha csak éppen látni lehetett akkor nem biztos, hogy baba volt. Nekem is volt olyan, hogy látni vétem a második csíkot de nem voltam babás.
2012. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én totál így jártam múlt hónapban, mint Te. volt egy halvány, de jól kivehető tesztem és sajnos 2 napra rá megjött. Korai vetélés :(


Tesztelj mégegyszer!!!

2012. nov. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
hát olyan furi minöségü volt a mensim.nem olyan mint szokott.más semmi nem volt furi még annyi hogy a mellem ellégé eres nem mint szokott.totál ki vagyok:-(((
2012. nov. 20. 12:06
 7/14 A kérdező kommentje:
ja még annyi,hogy 3x teszteltem és mind a három pozitiv volt,szerintem 3x nem lehet szellem csikot latni.
2012. nov. 20. 12:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Ezt minden kétséget kizáróan csak az orvos tudja megmondani.

Nekem is 3 halvány csíkos tesztem lett vérzés mellett, be is mentem az ügyeletre, biztos, ami biztos. Sajnos felszívódó terhesség volt, azt mondta az orvos, a HCG-termelődés beindult, de a beágyazódás nem volt sikeres(kémiai terhesség), a HCG-csökkenésnek viszont idő kell.


Azt mondta, mégis jó, hogy bementem, mert ha látott volna mégis valamit a megvastagodott nyálkahártyán kívül(ilyenkor vszínű csak petezsákot lehetne), akkor gyógyszer mellett kellett volna még várni, kontrollokkal, hogy mi lesz (baba vagy küret). Így viszont méhösszehúzó cseppeket kaptam.


Lényeg, hogy én orvost javaslok, döntse el ő, és segítsen akár gyógyszerrel, ha kell!

2012. nov. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Voltál dokinál, vagy teszteltél?
2012. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
holnap reggel fogok tesztelni,hat nagyon kiváncsi vagyok mert még ilyenem nem volt.eresek a melleim es fajdogal a hasam is meg mindig.
2012. nov. 21. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!