Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mi a véleménye a megszak...

Kinek mi a véleménye a megszakitásos védekezésröl? Többi inf lent!

Figyelt kérdés
mert most van egy kis gondom.egy hete volt menzim aminek semmi elöjele nem volt es tartott 2 napig.de ez sem olyan volt mint szokott.azota szurkal hol aball hol a jobb petefeszkem,es ellege eresek a melleim,de nem fajnak.kivancsi lennek kinek milyen a tapasztalata?
2012. nov. 25. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Tapasztalatom személyesen nincs,de az unokatesómék így "védekeztek"amikor is terhes lett,mehetett abortuszra.Miért nem csinálsz tesztet?A véleményem hogy a lehető legrosszabb így védekezni,sose tenném.
2012. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mi így "védekezünk" sosem lettem terhes véletlenül.
2012. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Ez a védekezés annak való, akinek nem baj, ha véletlen összejön a baba. Bár akkor is felelőtlenségnek tartom, mert szerintem a terhességre készülni kellene.

Ha vki nem akar teherbe esni, és így "védekezik", az szerintem nagyon felelőtlen, és igen csak elítélem az ilyen embereket.

2012. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nekünk nem lenne baj,söt.attól függetlenül,hogy nincs terve veve.es a tünetekröl mi a vélemény?
2012. nov. 25. 17:12
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Ezt teljesen szubjektív. Lehet, hogy csak az agyad produkálja csak neked. Ne sértődjél meg tapasztalatból beszéleg. Múlt hónapban 3 hét csúszással jött meg. Már totál biztosra vettem, hogy baba van a dologban és mégsem volt. Viszon én szabályosan terhes tüneteket produkáltam. Szagérzékenység hányinger hányás és párszor majdnem hánytam is. Viszont most is próbálkoztunk a babával most nincsenek "tüneteim most a való világ talaján állok és tudom, hogy korai lenne. Előtte való hónapban egy héttel a mensi előtt én tüneteket véltem felfedezni.


A megszakításos védekezés szerintem csak abban az esetben elfogadható, ha a pár amúgy pár hónap múlva amúgy is élesben akarna próbálkozni valami miatt, de ha előbb jönne a baba már nem lenne gond. Alap esetben én nem használnám. Ha meg babát szeretne az ember akkor meg tök értelmetlen.

2012. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A másik még nagyon korán vagy még szerintem az ovuház persze lehet idő előtti préd (cikluson kívüli) de ahhoz még nagyon korán van, hogy tüneteket érezz.

Várd meg a menszid napját és utána tesztel. Utolsó válaszoló vagyok.

2012. nov. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
igazad lehet,de mi a magyarázat az eres mellekre es a görcsökre?
2012. nov. 25. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nő tudja befolyásolni a tudatával a tüneteket. Ápolónő vagyok és van tapasztalatom. Volt nem egy beteg aki iszonyat görcsökről beszélt és lehetett látni rajta, hogy nincsenek akkorák mint amiket pont. Kapott placebót. (nem gyógyszert. Láss csodát istenítette a gyógyszert, hogy milyen jó volt, pedig csak egy egyszerű fiziológiás só oldatott kapott.

A mell nagyobbodás meg lehet az a következő mensziinek a jele. Viszont lehet, hogy korábban is volt ott ér amit nagyobbnak látsz, csak esetleg annyira szeretnél babát vagy nem szeretnéd, hogy mer elhiteti az agyad azt, hogy tényleg nagyobbak. Reális képet szerintem úgy kaphatnál, ha valaki olyan mondaná aki kívülálló.

2012. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De mondjuk anyukamnak mutattam a mellem,nehogy magamba beszeljem ahogy te is mondod,es o is latta az erek nagyobodasat,es,hogy dudzatabak a keletenel.ugy hogy mar tenyleg nemtudom.
2012. nov. 25. 19:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi mindig is így védekeztünk, és nálunk működött. Elég biztonságos, ha jól csinálják.

Ha arra gondolsz várandós vagy csinálj egy tesztet.

2012. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!