Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már valaki úgy, hogy...

Nyuszóka3 kérdése:

Járt már valaki úgy, hogy több mint egy hete késett a mensije, teszt negatív és mégis terhes volt? Párommal nagyon szeretnénk babát, és 3 tesztem - lett.

Figyelt kérdés
Feszült a mellem 3 napig és olyan érzésem volt,hogy mindjárt megjön,de ez elmúlt és azóta semmi.Holnap megyek orvoshoz,de félek a választól nagyon.Ha valakinek van valami ilyen tapasztalata kérem írjon...Köszönöm szépen.

2012. nov. 26. 12:22
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
2-3 napig éreztem,hogy mindjárt megjön meg feszül a mellem,de az most elmúlt.Helyette sokat járok pisilni és émelygek.Nem tudom,hogy a szervezetem játéka vagy valós terhes tünetek.Szerintem ne várj,menj el dokihoz ő biztit mond neked és megnyugszol.Mióta próbálkoztok?
2012. nov. 26. 13:36
 12/23 anonim ***** válasza:
Első próbálkozás volt,ezért sem akarom elkapkodni a dokit sem,szerintem egyből hazaküld,ha megmondom,h eslő alkalom volt és most érzek ezt azt,főleg ha nem vagyok terhes,még majd beutal a pszichiáterhez:) Várok még amennyit a türelmem engedi. 1ébként én is sűrün pisilek,,és ez nem tudom,h létezhet e ha terhes is vok,h szombaton 4-5 órát egyfolytában talpon voltam,sétáltam,álltam egy helyben és olyan érdekesen szúrt. Remélem én is,h nem csak a szervezetem és a képzeletem játszik velem. 1ébként hőt szoktál mérni?
2012. nov. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem mértem még.De lehet elkezdem.Ugyan abban az időpontban kell minden nap ugye?
2012. nov. 26. 14:33
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen,én sem mértem még,de ha most megjön akkor elkezdem rendesen naponta.
2012. nov. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet veled?
2012. nov. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Voltam dokinàl :-) jövö hèt pèntek Ultrahang ès ott majd kiderül,de valamit èrzett.Ès nàlad?
2012. nov. 28. 00:50
 17/23 anonim ***** válasza:
Nálam még mindig semmi,vettem tesztet,de majd csak szombaton csinálom meg. Drukkolok neked pénteken! :)
2012. nov. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Mizujs veled?Történt változás?Én vettem ma még 1 tesztet de negatív...Végképp el vagyok keseredve.:-(
2012. nov. 29. 13:35
 19/23 anonim ***** válasza:
Semmi,de már nem birok holnapig várni,holnap megcsinálom a tesztet. Ne keseredj el,ha a doki is érzett vmit akkor van esély,nem mindig lehet a tesztnek se hinni,vmiért csak nem jön meg.
2012. nov. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Akarom mondani,nem birok szombatig várni,holnap tesztelek:)
2012. nov. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!